Nepazīstu nevienu bērnu, kuram nepatiktu meklēt kaut ko paslēptu. Arī manējiem bija dažas iemīļotas slēpšanas un slēpšanās rotaļas.

1. Paslēpes. Lai arī dzīvoklī bija tikai dažas nopietnas slēptuves, bērniem tik un tā patika spēlēt paslēpes. Parasti viņi slēpās, bet tētis - meklēja. Lai arī visas slēptuves sen jau bija zināmas, tētis vienmēr tēloja, ka nekādi nevar atrast, kur bērni paslēpušies. Visgrūtāk tētim gāja tad, kad pašam nācās slēpties.

Bērnu iecienītākās slēptuves mūsmājās.

Slēptuve aiz aizkariem.

Slēptuve aiz dīvāna.

Slēptuve drēbju skapī.

 


2. Rotaļlietas slēpšana. Bērniem ļoti patika meklēt paslēptu rotaļlietu. Tas, kurš atrada, tika pie kaut kāda labuma, piemēram, garduma. Tieši tāpat viņi jubilejas reizēs pēc norādēm meklēja dāvanas.


3. Lieldienu olu meklēšana. Ja Lieldienu pasākums bija paredzēts dārzā, katram bērnam iedevu groziņu, kurā salikt atrastās Lieldienu olas. Pēc tam tika saskaitīts, kurš vairāk olu atradis. Dažreiz Lieldienu zaķis mazas šokolādes oliņas paslēpa dzīvoklī. Arī tās nācās meklēt.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko