Jubilejas plakāti04.09.2014.

Tēma: SVĒTKIPatīkami pārsteigumi

1.

2.

Lai viesību sākumā ciemiņi justos brīvi un atraisītos, kā arī, lai savstarpēji iepazītos, viņi jāiesaista kopīgi veicamā darbiņā, piemēram, jubilejas plakāta izgatavošanā.

 

1. plakāts - Ciemiņu kopbilde. Pie liela izmēra papīra pielīmē tortes attēlu ar svecītēm. Apkārt tortei pielīmē ciemiņu zīmētos pašportretus, bet zem tiem uzraksta ciemiņu vārdus.

 

2. plakāts - Jubilāra kuģis. Pie liela izmēra papīra pielīmē kuģa attēlu ar jubilāra vārdu. Kuģa apakšpusē no plēstām zilas krāsas papīra strēmelēm izveido jūras viļņus. Katrs ciemiņš izkrāso papīra zivtiņu un pielīmē pie plakāta, bet zem zivtiņas uzraksta savu vārdu.

 

Laba ideja!

Gatavos plakātus piestiprina pie sienas. Tagad tos var izmantot arī jautrā rotaļā.

Visi ciemiņi sastājas rindā. Pirmajam ciemiņam aizsien acis, un tad viņu iegriež. Rokās iedod no papīra izgrieztu cilvēka figūriņu, kuras kreisajā pusē pielipināta līmmasa. Ar līmmasas palīdzību attēlu būs iespējams pielipināt pie plakāta vai arī noņemt no plakāta. Ja cilvēka figūriņa tiek pielipināta precīzi uz kuģa, tad piešķir 2 punktus. Ja cilvēka figūriņa tiek pielipināta uz plakāta jebkurā citā vietā, tad piešķir 1 punktu. Ja cilvēka figūriņa tiek pielipināta ārpus plakāta, punkti netiek piešķirti. Tādā veidā ar aizsietām acīm cilvēciņu uz kuģa mēģina pielipināt visi ciemiņi.

Uzdevumu var veikt arī nedaudz savādāk. Piemēram, katrs ciemiņš (ar aizsietām acīm) uz plakāta pielipina savu izkrāsoto papīra zivtiņu.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko