Jubilāra krēsls

05.09.2014.

Tēma: SVĒTKIPatīkami pārsteigumi

Katram jubilāram vajadzīgs grezns tronis, kur sēdēt svinīgās ceremonijas laikā. Ar pelēko audumu pārklātā krēsla atzveltni apņem spīdīga organza auduma lente, veidojot viegli krītošas ieloces. Gluži kā karaļa apmetnis  -  mantija, pelēkais audums krēsla mugurpusē graciozi noklājas uz grīdas.

Lai izveidotu karaļa troni, nepieciešams taisnstūrveida audums. Pie auduma garākajām sānmalām apakšpusē piešuj divas lentītes. Audumu pārklāj pāri krēslam, stingri apņemot ap tā kājām, un sasien abas lentītes. Ap krēsla atzveltni apsien spīdīgu organza auduma lenti. Lentes vietā var izmantot šalli vai krāšņu lakatu.

Ja nevēlas krēslu pārklāt ar audumu, to var rotāt ar dabīgiem vai mākslīgiem ziediem, lapu un ziedu vītnēm, spalviņām, krāsainām lentītēm, mīļām fotogrāfijām vai baloniem.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko