Līdz 6. klasei katru gadu abi bērni piedalījās skolas Mārtiņdienas tirdziņā. Vienmēr šim pasākumam sagatavoju interesantus rokdarbu pārsteigumus: Ziemassvētku kartītes, grāmatzīmes, eglīšu rotājumus u.c. Bet vislielāko atsaucību (sevišķi no zēnu puses) izraisīja Mārtiņdienas loterija.

Vispirms saldumu veikalā nopirku dažādu veidu konfektes, tai skaitā šokolādes monētiņas. Kā īstā loterijā pienākas, sagatavoju arī tukšas izlozes lapiņas. Parasti centos, lai tās būtu kāda 1/7 daļa no visu izložu lapiņu skaita, pretējā gadījumā neviens loterijā nepiedalītos. Izlozēt varēja dažādas konfekšu kombinācijas – no vienas līdz pat trim konfektēm. Tā bija intriga, kas piesaistīja pircējus.

Vēl tikai jāatzīmē, ka skola visu tirdziņā iegūto naudu katru gadu ziedoja labdarībai, t.i., Mārtiņa fondam ar leikēmiju slimo bērnu ārstēšanai.

Loterijas reklāma, kas atradās redzamā vietā uz galda.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko