Grāmatu rakstīšana ir mana un meitas viena no mīļākajām nodarbēm. Es savu pirmo grāmatu uzrakstīju 25 gadu vecumā, bet mana meita - jau 3 gadu vecumā.

 

Meitas (3-4 gadi) zīmētā "Kaķu grāmata".

 

 

Grāmatiņu „Suņa Boba” meita izgatavoja 7 gadu vecumā kā dāvanu brālim 4 gadu jubilejā.

 

 

 

 

Tā kā tētim patika grāmata „Grega dienasgrāmata”, meita (13 gadi) un dēls (9 gadi) viņam dzimšanas dienā uzdāvināja savu grāmatu - „Mārtiņa klade”.

 

 

 

2003. gada vasara manai 4 gadus vecajai meitai bija izdomu pilna. Gandrīz katru dienu savā kladē pierakstīju viņas izdarības, līdz beigās nolēmu, ka vislabāk šie jaukie notikumi paliks prātā, ja par tiem uzrakstīšu nelielus stāstiņus. Tā radās četri gandrīz patiesi notikumu apraksti, kurus apvienoja kopīgs vārds - pievilinājums.

2013. gada oktobrī (pēc 10 gadiem!) izdrukāju manuskripta lapas un aizvedu uz Rīgu iesiet. Nolēmu grāmatu "Adeles gardie pievilinājumi" pasniegt meitai kā piecpadsmitās dzimšanas dienas dāvanu.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko