Februāris 2004

Naktī noticis brīnums - uzziedējis Mīlestības koks. Tikai reizi gadā – 14. februārī – to rotā mazas sirsniņas. Tas ir laiks, kad kokā iekaram mīlestības vēstulītes, viens otru apdāvinām ar sirsniņām un bučiņām.

Jebkuram patīkami saņemt dāvanas, it sevišķi, ja tās gatavojis pats dāvinātājs. Tikai dažas minūtes, un pašu rokām darināta sirsniņa iepriecinās mīļu draugu Mīlestības dienā.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoAizkulises

Koks, pie kura piestiprinātas balona sirsniņas, izgatavots no skaidu plāksnes un nolakots. Kad bērni bija mazi, tas atradās bērnistabā. Pie koka parasti tika pielīmēti zīmējumi, bet uz tumši sarkanajiem pakaramajiem (puļķīšiem), gaidot Ziemassvētkus, tika pakārtas lampiņas. Šobrīd koks savu vietu un nozīmi ir mainījis. Tas atrodas gaitenī un kalpo kā somu vai apģērbu pakaramais.