|
Smadzeņu novecošanās Zinātnieki noskaidrojuši, ka smadzenes sāk novecot 44-u gadu vecumā, bet maksimālo novecošanās ātrumu sasniedz 67-u gadu vecumā. Manu smadzeņu novecošanās ir tieši pusceļā. Nav brīnums, ka pēc šādu rakstu publikācijas vecumā 45+ paliek arvien grūtāk atrast labi apmaksātu un profesijai atbilstošu darbu sievietēm. Par vīriešiem nezinu.
Fotogrāfija Darbistabā pie sienas virs datora esmu pielikusi fotogrāfiju ar tēti un mammu, kas uzņemta pirms pāris gadiem foto salonā. Dienā pa vairākiem lāgiem pametu uz viņiem skatu. Īpaši uz tēvu. Tādā veidā ar viņu sazinos. Vismaz domās un atmiņās. |
Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.
© Sanita Nikitenko |

