Man tevis ļoti pietrūkst

Jo vairāk laika kopš bērēm pagājis, jo arvien vairāk apzinos, ka tētis ļoti pietrūkst. Viņa klātesamību jūtu ik dienu, jo savu roku tēvs pielicis daudzām lietām, ko ikdienā izmantojam dzīvoklī, dārzā vai garāžā. Atmiņas uzdzen skumjas, un es pēdējās dienās raudu.

Esmu mēģinājusi sev iestāstīt, ka tēvs aizbraucis uz ilgu laiku prom. Taču grūti pieņemt, ka viņš nekad neatgriezīsies. Mamma tēvu sapnī redzējusi jau trīs reizes. Meita – vienu reizi. Pie manis gan viņš nav nācis.

Smidzināja lietus. Kapos apgriezu pirms mēneša stādītos krūmiņus, lai tiek augtu kuplāki.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko