Studijā demonstrēju, kā gatavot 3 vienkāršus aksesuārus: atstarotāju "Pušķis", jostu "Krāsainie akmentiņi" un piespraudi "Apaļais kvadrāts".

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko
Aizkulises

2012. gada janvāra vidū piezvanīja raidījuma "Dzīvīte" redaktore Vaida Salceviča un piedāvāja nofilmēties raidījumā. Biju patīkami šokēta un reizē arī nobijusies, jo publicitāte manī rada diskomfortu. Parasti mēģinu izvairīties no fotografēšanās un filmēšanās.

Lai cik tas nebūtu dīvaini, bet neilgi pirms šī zvana parādījās tādi kā priekšvēstneši. Par to, protams, iedomājos tikai vēlāk. Proti, janvāra sākumā tiku uzaicināta uz apgāda "Zvaigzne ABC" Zvaigznes dienu, kurā pulcējas visi grāmatu autori. Toreiz mēs tikāmies Nacionālajā teātrī, lai kopīgi noskatītos izrādi. Zālē pamanīju izskatīgo aktieri Andri Buli, jo viņš tērzēja ar apgāda valdes priekšsēdētāju Viju Kilbloku. Otro reizi Andri Buli redzēju dažas dienas vēlāk vienā no Rīgas lielveikaliem. Un pēc tam, kad tika piezvanīts no televīzijas, uzzināju, ka raidījumu vadīs aktieris Andris Bulis. Ne tik bieži gadās redzēt populārus cilvēkus, tāpēc trīs tikšanās reizes ar Andri Buli trīs nedēļu laikā man likās dīvaina sakritība.

Dažas dienas pirms filmēšanas Vaida atsūtīja aptuveno scenāriju un jautājumus, lai es neapjuktu un zinātu, par ko tiks runāts. Sagatavotās atbildes sarakstīju uz lapas un centos iemācīties no galvas, bet tālāk par pirmā jautājuma atbildi netiku. Pirms filmēšanas uztraukums bija tik liels, ka aizmirsu pat to. Lielāko daļu teksta nācās izdomāt uz vietas. Stress nepazuda visu filmēšanas laiku. Pat rokas trīcēja, rādot praktiskos darbus.