Minioni ir dīvaiņi, kuri pēc izskata līdzinās dzeltenām zāļu kapsuliņām. Viņu galvenais uzdevums kalpot saimniekam, taču vienmēr gadās kāda ķibele, kuras dēļ attiecības ar saimnieku jāpārtrauc. Kad minioni kārtējo reizi palikuši bez saimnieka, viņi ieslīgst ilgstošā depresijā, tāpēc trīs uzņēmīgākie dodas pasaulē jauna saimnieka meklējumos.

Kopumā filmas sižets vienkāršs, šablonisks un bez īpašas jaunrades. Visinteresantākās un smieklīgākās, manuprāt, filmas pirmās 10 minūtes, kurās stāstīts par minionu un viņu saimnieku neveiksmīgajām attiecībām. Mākslinieki īpaši piedomājuši pat pie minionu ģērbšanās stiliem. Pēc cerīgā filmas sākuma sākas žāvu periodi. Radās iespaids, ka filmas turpinājumu veidojusi cita animatoru un producentu grupa. Viss kaut kur iepriekš redzēts un paredzams.

Nepatīk mākslīga filmu sēriju radīšana. Tas jau smaržo pēc lielās naudas peļņas. Nevarēdami izdomāt jaunu “Nejaukais es”, producenti ķērās pie Minioniem. Nedaudz atgādināja “Zvaigžņu karus”, kurus sāka filmēt no 4. sērijas un tikai tad atgriezās pie 1. sērijas.

No 5 zirņiem piešķiru

  

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko
Aizkulises

2015. gads

 

Režisori: Pierre Coffin, Kyle Balda