Izdrukājama spēle pdf failā 2-4 spēlētājiem.

Spēlētāju vecums 6+. Spēle piemērota arī pieaugušajiem.

 

Spēle sastāv no 66 spēles lauciņiem ar krāsainiem trijstūriem. Spēlē izmantotas sešas krāsas: dzeltena, oranža, sarkana, violeta, zila un zaļa. Krāsu varianti uz spēļu lauciņiem neatkārtojas.

Spēles mērķis – izvietot spēles lauciņus tā, lai iegūtu pēc iespējas vairāk punktus.

 

Sagatavošanās darbi

Vēlams 3., 4. un 5. lapu drukāt uz A4 formāta uzlīmju papīra, kas nopērkams rakstāmlietu veikalos. Tiklīdz uzlīmju papīrs apdrukāts, tam uzmanīgi jānoņem nost līmes aizsargslānis. Tad šis papīrs jāpielīmē pie 1 mm bieza kartona. Visbeidzot jāizgriež spēles lauciņi.

Visus spēles materiālus glabā A4 formāta aploksnē vai mapītē.

 

Spēles pasūtīšana

Izdrukājamā materiālā ietilpst spēles apraksts un 66 spēles lauciņi. Lai pasūtītu spēli, jāsazinās pa e-pastu sanita.nikitenko@gmail.com, norādot spēles nosaukumu un numuru (ES UN KRĀSAS NR.02LV). Uz pircēja e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Līdzko bankas kontā ieskaitīsies nauda, autore adresātam 1-2 dienu laikā izsūtīs spēles pdf failu.

 

Iegādāto pdf failu aizliegts pārdot tālāk vai arī bez maksas izplatīt!

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

  

uz galveno lapu zirnis.lv

 


Spēle “ES UN KRĀSAS” attīsta un pilnveido:

* loģisko un stratēģisko domāšanu;

* uzmanību, koncentrēšanos;

* krāsu uztveri un vērību;

* skaitīšanas prasmes;

* emociju izpausmi;

* sīko motoriku;

* atmiņu.