Ziemassvētku lielais brīnums22.06.2014.

Tēma: E-GRĀMATASStāstiņi un pasakas

3. Vāverīte, Zaķēns un Ruksītis ieiet Rūķīša mājiņā. Sasveicinās.

Zaķēns: „Mēs gribējām tevi aicināt pikoties.”

Vāverīte: „Bet tu laikam esi aizņemts.”

Rūķītis Sarkanbiksītis: „Es apsolīju Ziemassvētku vecītim palīdzēt sakārtot dāvanu maisu. Šovakar bērni gaidīs LIELO BRĪNUMU. Piedodiet, bet man nav laika.”

Rūķītis novēršas no draugiem un atkal sāk kārtot dāvanu kastes.

 

4. Vāverīte, Zaķēns un Ruksītis arī ļoti kāro redzēt LIELO BRĪNUMU, tāpēc visis trīs noslēpjas Ziemassvētku vecīša dāvanu maisā. Maisā ir tumšs. Draugiem no lielās gaidīšanas uznāk miegs.

Kad tuvojas vakars, Rūķītis Sarkanbiksītis dāvanu kastes pakot ir beidzis. Tās vēl tikai jāieliek Ziemassvētku vecīša maisā. Bet kas tad tas? No maisa nāk dīvainas skaņas! Rūķītis paskatās maisā un atrod tajā aizmigušus draugus.

Rūķītis Sarkanbiksītis: Ko jūs te darāt?”

Vāverīte, Zaķēns un Ruksītis samiegojušies un sakautrējušies atbild, ka gribējuši redzēt LIELO BRĪNUMU.

Rūķītis smejas.

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoAizkulises

2005. gada žurnālā „Ievas Māja” publicēju materiālu „Pirkstiņleļļu teātris”. Lai vecākiem ar bērniem būtu interesantāka kopā darbošanās, izdomāju nelielu ludziņu, kuru fotogrāfs Imants Ķīkulis palīdzēja iemūžināt bildēs.

Zīmējumi tapa 2014. gada vasarā, dažas dienas pirms Jāņiem. Kad biju gandrīz pabeigusi septīto zīmējumu, konstatēju, ka vāverei galvā nav rūķa cepures. Nekas cits neatlika, kā to uzzīmēt nokritušu uz grīdas.