Spārni

25.11.2014.

Tēma: E-GRĀMATAS Miniatūras

Dievs, veidojot pasauli, radījis dzīvas būtnes, kas var staigāt pa zemes virsu, mitināties zem zemes, peldēt ūdens dziļumos, kā arī lidot plašajās tālēs. Taču dievs, kaut kādu vien viņam zināmu iemeslu dēļ, nav radījis nevienu dzīvu būtni, kas spētu veikt visas četras uzskaitītās darbības. Pat cilvēks bez mehānisko līdzekļu palīdzības nespēj visu – kaut vai lidot. Viņš kā putns var plivināt savas rokas visu dienu, bet labuma no tā nekāda – gaisā nepacelsies.

Vēlme redzēt citādo pasauli no augšas, cilvēku urdījusi vienmēr. Vai atceries teiku par puisi Ikaru, kurš ar paša darinātiem spārniem centies lidot pretī saulei? Taču saules stari bija par karstu un izkausēja no vaska un putna spalvām darinātos spārnus...

Bieži vien mēs spējam lidot sapņos. Gudrākie mēdz teikt, ka tādos mirkļos mēs augam. Bet, ja sapnī lido pieaugušais, vai viņš arī aug?

Adventes laikā visapkārt lido balti eņģeļi un gaišas domas. Būsim šajās dienās arī mēs baltie eņģeļi un lidosim. Kur tavi spārni?

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko