25. aprīlis, otrdiena26.04.2017.

Tēma: E-GRĀMATASDienasgrāmatasMana dienasgrāmata 2017

Vai citur zāle zaļāka?

Liela daļa meitas klasesbiedru gatavojas studēt ārzemēs. Meita šādu vēlēšanos nav izrādījusi, jo uzskata, ka labu medicīnas izglītību var iegūt arī Latvijā. Pie tam viņa apzinās, ka būtu grūti uzsākt patstāvīgu dzīvi svešā vidē, esot prom no draugiem un ģimenes, jo tādā gadījumā viss būtu jāsāk no nulles.

Papētīju Lielbritānijas augstskolas, kurās iespējams studēt bez maksas. Neviena no tām neietilpst Lielbritānijas labāko augstskolu divdesmitniekā. Vienā augstskolas reklāmā gan uzrādījās, ka tā esot Lielbritānijas labāko augstskolu piecdesmitniekā. Tad jau sanāk, ka arī tur to augstskolu ka biezs. Nevar jau zināt, cik nopietnas tās ir, ja, piemēram, lai iestātos, pietiek ar starptautiski atzītu angļu valodas eksāmenu un Latvijas atestāta vidējo vērtējumu. Pat mūsu augstskolās uzņemšanas noteikumi stingrāki.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko