2006 / nr. 2 (12)

Manam dēlam, tāpat kā citiem maziem puišeļiem, patīk spēlēties ar mašīnām. Viņš ar tām labprāt pat ietu gulēt, taču piesardzības nolūkos mēs to neļaujam. Meitai radās ideja – uz brāļa jubileju no auduma uzšūt gultā ņemamu Čučumašīnu.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko
Aizkulises

2005. un 2006. gadā, kad tapa šīs čučumašīnas, mīkstās rotaļu mašīnas veikalā nebija nopērkamas, tāpēc ideja bija pilnīgi svaiga.

Mašīna.

Šo mašīnu šuva septiņgadīgā meita. Šūšanas procesu atviegloja tas, ka tika izvēlēts neirstošs materiāls - filcs. Visgrūtākā bija riteņu - pogu - piešūšana, tāpēc tas tika uzticēts man. Brālim ļoti patika šī dāvana, jo Čučumašīna katru nakti viņam gultiņā atveda saldas miega čučiņas.

 

Kopīgi ar meitu vēl brālim uzšuvām gultā ņemamu autobusu un traktoru. Tie gan ir plakani, toties autobusam veras vaļā durtiņas, bet traktoram griežas riņķī riteņi.

Autobuss.

 

Traktors.