Gumijas

 

Gumija paredzēta izstrādājuma elastīgai savilkšanai.

 

Plakanā gumija (1) ir visbiežāk lietotā ieveramā gumija. Tā var būt dažādās krāsās (biežāk - balta un melna), dažādos platumos un ar dažādu elastību.

Gumija ar pogcaurumiem (2) ir ļoti praktiska, jo tās savilkumu iespējams mainīt. Vajadzīgais gumijas savilkums tiek panākts, tās vienu galu uzpogājot uz pogas, kas iepriekš piešūta gumijas otram galam.

1                                                                2

 

Plakanā gumija, kuras vienu pusi klāj nelielas silikona josliņas (3), “pielīp” pie cilvēka miesas un neļauj izstrādājumam slīdēt. Šo gumiju var izmantot kā lencītes apakšveļai.

Dekoratīvās gumijas (4, 5, 6) izvēlas gadījumos, ja nepieciešams akcents, piemēram, vīriešu bikšturiem (4) vai elastīgu izstrādājumu malas apdarei (5, 6).

   3                                            4   

   5                                6

 

Apaļā gumija (7) tiek ievērta iepriekš uzšūtā “tunelī”. Tās savilkumu var nostiprināt ar fiksētāju (8). Apaļās gumijas ir dažādās krāsās, tāpēc tās var pieskaņot izstrādājumam.

Spolīšu gumiju (9) var ievērt zig-zag vīlē, kā arī izmantot adījumos.

7                                  8                                  9

 

Elastīgā josliņa (10) paredzēta  sejas maskai.

10

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko
Aizkulises

Fotogrāfijas ņemtas no dažādiem interneta resursiem un nedaudz pārveidotas.