Telpas rotājumi

07.09.2014.

Tēma: SVĒTKI Patīkami pārsteigumi

1.

Ja ģimenē ir bērni, iesaku visus svētkus sagaidīt ar izrotātu telpu. Kamēr bērni vēl mazi, par telpas rotāšanu rūpējas vecāki. Lai būtu lielāks pārsteigums, labāk to darīt laikā, kamēr bērni guļ. Kad bērni paaugsies, telpu rotāšana būs izveidojusies kā tradīcija, un viņi šo darbiņu varēs izdarīt paši.

Telpas rotāšanā izmanto balonus, papīra virtenes un konfekšu virtenes, Ziemassvētku lampiņas, neplīstošus eglītes bumbuļus. Telpu var pārvērst par izstāžu zāli, kurā ciemiņiem tiek izrādīti bērnu zīmējumi, fotogrāfijas un dažādi darinājumi.

„Labo domu aizkars” (2.; mana ideja) rotāja mūsu pilsētas kultūras centru 2011. gada nogalē. Šo daudzveidīgo virteņu idejas var aizņemties, dekorējot  savu māju.

 

2.

Tā nu sanāca, ka vienu gadu kopā ar dēlu Ziemassvētkus svinējām sanatorijā. Lai būtu svētku sajūta, savu istabiņu izrotājām ar papīra pārsliņām (3.)

3.

Uz Lieldienām vāzē ieliktus koka zariņus var dekorēt ar nelieliem papīra vēdeklīšiem un putuplasta oliņām. Fotogrāfijā (4.) vēdeklīši izgatavoti no krāsainas salvetes, bet putuplasta oliņas aplīmētas (izmantota PVA līme) ar tās pašas salvetes plēstiem gabaliņiem. 

4.

Idejas vienkāršiem un ātri pagatavojamiem telpas rotājumiem var atrast arī manā grāmatā „Papīra dekori”.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko