No 5 zirņiem piešķiru

 

Aizrautīgs detektīvromāns, kurā iesaistīti vidusskolas vecuma jaunieši.

Perfektā teicamniece Bronvina, talantīgais sportists Kūpers, skaistule Adija, policijas redzeslokā nonākušais Neits un skolas tenku bloga autors Saimons ierodas uz pēcstundām, viņuprāt, pārpratuma pēc. Kaut arī visi pieci lieliski zina skolas noteikumus, ka telefonus uz stundām līdzi nedrīkst ņemt, visu piecu somās, tās pārbaudot, atrasti telefoni. Jaunieši apgalvo, ka tie nav viņu un tos kāds ir ielicis, taču skolotāju tas neinteresē.

Pēkšņi vienam no skolēniem paliek slikti, un slimnīcā viņš mirst. Pārējie četri tiek turēti aizdomās. Drīz vien par katru atklājas kāds noslēpums, kas varēja būt iemesls slepkavības izplānošanai. Pēc šo noslēpumu nākšanas gaismā, visu četru dzīve pamatīgi izmainās. Tikai tagad katrs no viņiem var īsti novērtēt, kas ir patiesi draugi un kas par tādiem izlikušies.

Kā teica kāda galvenā varoņa omīte: “Pirms kļūst labāk, viss kļūst sliktāk.”

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko