2006 / nr. 10 (20)

Vai atceramies, kā bērnībā ticējām, ka pirmais pavasarī redzētais taurenis norāda, kāda būs vasara? Ja taurenis vienkrāsains – vasara sagaidāma vienmuļa; ja taurenis krāsains – vasara solās būt jautra. Lai šovasar mūs lutinātu jautri piedzīvojumi, uzšūsim sev jaunu somu ar krāsainiem taureņiem!


2006 / nr. 9 (19)

Kad nolēmu apģērbu rotāt ar šūtiem aplikāciju ziediem, atcerējos Parīzes modernās arhitektūras rajonā La Defense redzēto baseinu. No ūdens uz gariem kātiem, kas atgādina zemledus makšķernieka urbi, “aug” krāsaini ziedi dažādās ģeometriskās formās. Tas man likās stilīgi, tāpēc mēģināju ideju ar ģeometriskajiem ziediem realizēt aplikācijā.


2006 / nr. 7 (17)

Ja vēlamies iepriecināt mazo dāmu, uzšūsim viņai divdaļīgus svārkus, kurus iespējams valkāt trīs salikumos.

 

Tamborēta cepure ar ziediņu

29.07.2014.

2006 / nr. 6 (16)

Izmantojot vienu rakstu, varam uztamborēt divas cepures. Ja izvēlēsimies pusvilnas vai vilnas dziju, tiksim pie jaukas pavasara cepures; ja izvēlēsimies kokvilnas diegu – sargāsim galvu no karstajiem saules stariem vasarā.

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?