Pārnēsājams puķupods

03.08.2022.

Puķpods, kas ievietots “somiņā” stāvēja pie veikala ieejas Vācijas pilsētā Konstanz.


Madeiras salas pilsētā Santana (Portugāle) auto riepām dāvāta otrā dzīve. Katrā uz pusēm pārgrieztajā riepas daļā sabērta zeme un sastādīti ziedi. Lai savdabīgie puķpodi izceltos, tie nokrāsoti Madeiras etnogrāfisko brunču krāsās.


     

Šāds ziedu dekors rotā ieeju “Blandy’s Madeira” vīna ražotnē, kas atrodas Madeiras galvaspilsētā Funšalā (Portugālē). Tā kā dekors izvietots ārtelpā pie sienas, tas izgatavots no izturīga materiāla. Ziedam izmantots plastikāta kvadrāts, kas ermoņikveidīgi salocīts un vidusdaļā sastiprināts ar stiepli.

 


 

Vācijas pilsētas Konstanz ielu krāšņāku padarīja lielas mākslīgo ziedu bumbas.  Ap bumbveidīgu karkasu piestiprināti mākslīgie zaļumi un ziedi. Tā ir laba ideja arī telpas dekoram.


2010. gadā Madeiras salā plūdos un zemes nogruvumos gāja bojā 42 cilvēki. Daudzi ceļi un tilti tika izskaloti, salas galvaspilsētas Funšalas ielas applūda un simtiem cilvēku palika bez pajumtes. Pieminot šo traģēdiju, vecpilsētā mākslinieki apgleznojuši daudzu namu durvis ar domu, ka šīs durvis atvērtas ikvienam.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā