Madeiras salas pilsētā Santana (Portugāle) auto riepām dāvāta otrā dzīve. Katrā uz pusēm pārgrieztajā riepas daļā sabērta zeme un sastādīti ziedi. Lai savdabīgie puķpodi izceltos, tie nokrāsoti Madeiras etnogrāfisko brunču krāsās.


     

Šāds ziedu dekors rotā ieeju “Blandy’s Madeira” vīna ražotnē, kas atrodas Madeiras galvaspilsētā Funšalā (Portugālē). Tā kā dekors izvietots ārtelpā pie sienas, tas izgatavots no izturīga materiāla. Ziedam izmantots plastikāta kvadrāts, kas ermoņikveidīgi salocīts un vidusdaļā sastiprināts ar stiepli.


Apgleznotas ārdurvis

24.10.2021.

2010. gadā Madeiras salā plūdos un zemes nogruvumos gāja bojā 42 cilvēki. Daudzi ceļi un tilti tika izskaloti, salas galvaspilsētas Funšalas ielas applūda un simtiem cilvēku palika bez pajumtes. Pieminot šo traģēdiju, vecpilsētā mākslinieki apgleznojuši daudzu namu durvis ar domu, ka šīs durvis atvērtas ikvienam.


Nožogojums

24.10.2021.

Lai atdalītu vienu teritoriju no otras, var izmantot arī dabā atrodamas žoga detaļas (Madeiras un Porto Santo salās, Portugāle).


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Lai arī kādi ir vecāki, bet tā ir daļa no mums un mūsu dzīves.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā