Ja pelējums nav ielaists tik lielā mērā kā redzamajā fotogrāfijā, tad gumiju iespējams iztīrīt pilnībā. Dotajā paraugā uz gumijas palikuši daži pelēki, nenotīrāmi punktiņi.

 

Nepieciešamais:

* neliels trauciņš;

* dzeramā soda;

* ūdens;

* veca zobu birste

  (vēlama ar vienāda garuma sariņiem);

* zobu tīrāmie kociņi;

* lupatiņa.

 

Trauciņā ieber sodu, pielej nedaudz ūdeni un samaisa. Iegūtajai masai jābūt tik biezai, lai ar to varētu noklāt gumiju. Tīrīšanā izmanto lupatiņu vai zobu birsti (zobu birste būs labāks variants). Melnumus gar gumijas malām vai stūrīšos var iztīrīt ar zobu kociņiem.

 


Kādā no Līvānu benzīntankiem uzmanību piesaistīja galda un soliņu kājām izmantotie akmens dekori.


Sagaidot Līgo vakaru, nolēmu pasaudzēt ozoliņus un nojumes dekorēšanā izmantoju piemājas dīķī augošās kalmes, kuras pamīšus savā starpā sapinu.


Lai, izejot uz balkona basām kājām, nejustu vēso betona grīdu, balkonā esmu ieklājusi mīkstā seguma sedziņas. Tās tur atrodas cauru gadu, tāpēc dienās, kad līst vai snieg, pāri balkonam pārlieku plēvi (skatīt šeit).

Kad bērni bija mazi, siltā laikā viņi balkonā uz grīdsegas spēlējās. Vēl tikai jāpiemin, ka balkons no iekšpuses ir apdarināts tā, ka nav spraugas starp grīdu un balkona margām, tāpēc bērniem rotaļājoties, neviena manta nevarēja izkrist pa balkonu ārā.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko



Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.




pārdomas 

 

Bērni veido interesantāku un pilnvērtīgāku pieaugušo dzīvi.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā