Pirmā pavasara ekskursija

Pirmo reizi pēdējo divu mēnešu laikā vīru aizvedu nelielā ekskursijā līdz Ogres dambim paskatīties, vai upē izgājis ledus. Vīrs no auto stāvvietas līdz upei un atpakaļ (kopā apmēram 200 m) gāja bez kruķa palīdzības. Tas bija pirmais viņa garākais gājiens pēc ceļgala operācijas.

Ogres dambis.

 

Grāmatas makets makulatūrā

Izmetu makulatūrā grāmatas maketa lapas, kas kopumā svēra vairāk kā 3 kilogramus. Kāda es tomēr esmu koku postītāja!

 

Ābols no ābeles tālu nekrīt

Teiciens “Ābols no ābeles tālu nekrīt” ir tieši laikā, jo dēlam un man, tikai ar mēneša starpību, traumēts kreisās kājas lielā pirksta nags. Abiem tagad tas brūngani violetā krāsā.


Gatava pavasarim

Jauns mētelis, kurpes un soma. Esmu gatava pavasarim! Esmu gatava ziedēšanai!


14. marts, otrdiena15.03.2017.

Matu griešana

Pēdējos trīs gadus esmu atteikusies no frizētavas pakalpojumiem, šo svarīgo pienākumu uzticot vīram. Tas tāpēc, ka frizētavā manu taisno karē matu griezumu līdzina vairāk kā pusstundu, bet vīrs ar šo darbu tiek galā 5-10 minūšu laikā. Kāpēc šis process nevarētu būt tikpat vienkāršs kā filmās, kur galvenajiem varoņiem steidzami jānomaina savs imidžs? Daudzas reizes redzētas klišejiskas ainas, kad sieviete saņem saujā savas garās matu šķipsnas un ar šķērēm tās nogriež kā pagadās, bet nākamajā kadrā viņa jau izskatās tā, it kā frizūru būtu griezusi dārgā un stilīgā salonā.

Divus mēnešus, kamēr vīrs pēc operācijas nevarēja nostāvēt, nācās pieciest ataugušos matus. Šodien beidzot tiku pie kārotā matu garuma.


15. marts, trešdiena15.03.2017.

Angļu valodas eksāmeni

Vakar un šodien meita kārtoja centralizētos angļu valodas eksāmenus. Manuprāt, es uztraucos vairāk nekā viņa.


Saulainais gaišums

Tik pavasarīga diena, ka radās vēlme nomazgāt logus, lai saulainais gaišums ieplūstu istabās.

 

Progress

Vīrs tāpat kā mazulis, kas mācās staigāt, kāpņu telpā trenējās kāpšanā pa kāpnēm. Pirmo reizi kopš janvāra, aizvedu viņu uz veikalu. Tās viņam biji ilgi gaidītas pārmaiņas, jo divi mēneši pavadīti mājās. Lielākā daļa – gultā.


Potēšanās

Visai ģimenei potēšanās pret ērču encefalītu sanāk diezgan dārgs pasākums. 4 x 35 eiro = 140 eiro


Agrais rīts

Pat brīvdienā netiku pie kārtīgas izgulēšanās. Pulksten 5.20 nopīkstēja telefons, jo pienāca ziņa no e-klases. Laikam kādam nenāca miegs. Pēc tam arī man vairs nenāca.

 

Gājputni atgriežas

Pāri mājai pārlidoja divi gājputnu kāši.

 

Runčuks Punčuks

2010. gada decembrī, kad stāvot pie loga pavadīju meitu uz skolu, skumji noraudzījos, cik viņas mazais augumiņš sakumpis zem lielās, smagās mugursomas. Toreiz arī radās doma uz mobilo tālruni nosūtīt uzmundrinošu pantiņu par Runčuku Punčuku. Mazais kaķēns, protams, bija viņa.

Atsaucot bērnības atmiņas, meitai vārda dienā uzdāvināju rotaļu kaķēnu, kam uz kleitiņas ar šujmašīnu uzšuvu vārdu Runčuks Punčuks, kā arī apkopoju deviņus sūtītos pantiņus mazā grāmatiņā (pantiņus var izlasīt šeit).

Matu krāsojums

Meita jau sen vēlējās izbalināt matu galus tā, lai veidotos pakāpeniskais matu krāsojums ombre. Šis uzdevums tika uzticēts man. Vakar balinājums īsti neizdevās, jo matu gali tika ietīti folijā un līdz ar to izveidojās izteikta krāsu pārejas līnija (1). Lai nolīdzinātu šo līniju, šodien balināšanu atkārtoju (2). Foliju vairs neizmantoju. Darbojos tikai ar ķemmi (3) kā gleznotājs ar otu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad tu esi laimīgs? Tad, kad varu darīt to ko vēlos un dzīvot tā kā vēlos.