Lielie mazie bērni

Tracina, ka būdami jau pietiekami lieli, bērni, gluži kā bērnībā, bieži vien savas problēmas uzgrūž atrisināt vecākiem.

 

3 nepatīkamas minūtes

Piedzīvoju trīs nepatīkamas minūtes, kamēr pa manu kuņģi lodāja “kobra” (gastroskopija). No vispārējās narkozes atteicos, jo mājup nācās braukt pie stūres.


Pieredze

Katra diena ir kā ziepju burbulis, kas aizlido debesīs un aizmirstas. Bet, ja burbulis, knapi pacēlies gaisā, pārsprāgst un iekožas acīs, tu sāc domāt, ka tas ir tamdēļ, lai šo mirkli atcerētos. Tā uzkrājas pieredze.


Blogu tops

Gemius pavasara blogu topā zirnis.lv ierindojies 11. vietā. Tas, protams, priecē, bet nav pašmērķis.


Darbs vējā

Krāsoju garāžas durvis. Stiprais vējš ik pa laikam krāsu no otas pūta nost, izraibinot mani ar pelēkiem punktiņiem.


Izstādē “Latviskās dvēseles raksti”

Aizgāju uz izstādes atklāšanu, lai paklausītos mākslinieka-etnogrāfa Valda Celma stāstījumu par latvju rakstiem un zīmēm. Lai arī stāstījuma laikā brīžiem aizmaldījos savās domās, tomēr kaut ko piezīmēs piefiksēju arī no viņa teiktā. Kaut vai to, ka "laime ir visu lietu kārtība".

Izstādes stendi.

 

Lavandu laukā

Posmā starp Ogri un Ikšķili uzziedējis lavandu lauks. Jau vairākus gadus esmu mēģinājusi izaudzēt lavandas no sēklām, bet ne reizi nav izdevies. Šodien beidzot tiku pie stādiņiem. Ceru, ka tie nenonīks istabas puķu podos.

Nopirku arī lavandas pušķīti, ko iekārt virtuvē. Saimnieks teica, ka tas smaržojot visu ziemu.

Braucu mašīnā uz mājām un man galvā skanēja Sofijas Rotaru 1987. gada dziesmas piedziedājums “Лаванда, горная лаванда…*”

* lavanda, kalnu lavanda…


Mežā

Dievinu mežu. Tas nesavtīgi mums dāvā veselīgu priežu gaisu, klusumu un arī gardumus. Izbraukājāmies ar riteņiem, pie vienas reizes salasot meža zemenes un avenes kā piedevas vakara saldējumam. Nogaršojām mellenes un +280C karstumā salasījām arī nedaudz gailenes.


1. jūlijs, pirmdiena02.07.2019.

Loterija

No šodienas sākusies VID organizētā čeku loterija. Piereģistrēju savu pirmo čeku. Varbūt kādreiz palaimēsies.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad tu esi laimīgs? Tad, kad varu darīt to ko vēlos un dzīvot tā kā vēlos.