Lietu kārtošanas diena

Bieži vien nevaru izdomāt iemeslu, kā dēļ nāktos ievingrināt kājas pastaigai uz pilsētas centru. Šodien saradās necerēti daudz lietu, kas jānokārto, tāpēc, skraidot apkārt pa pilsētu, sev par prieku pievarēju vairāk kā 10 km.


Gatavošanās septembrim

Domājot par klases telpas noskaņu, nopirku jaunus augus un puķu podus.


Galda spēļu bizness


Gatavojot materiālu maģistra darbam, internetā pētīju galda spēļu ražotājus Latvijā. Izrādās, ka pie mums ir 23 uzņēmumi/biedrības, kas radījuši un šobrīd realizē vismaz vienu galda spēli.


9. augusts, piektdiena10.08.2019.

Lasāmdiena

Gandrīz visu dienu pavadīju lasot grāmatu (vērtējumu skatīt šeit) par vecāku ciešanām un savstarpējām attiecībām, cīnoties par sešus gadus vecā dēla dzīvību, kam konstatēts neārstējams smadzeņu audzējs. Bērna nāve – tas ir visšausmīgākais, ko šai pasaulē vecākiem nākas pārdzīvot.


Izvēle

Jau labu laiku atpakaļ biju nolēmusi Ogres estrādē apmeklēt multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas. Ar biļešu pirkšanu gan vilcinājos, jo atradu dažādus ieganstus. Kaut vai – varbūt būs lietaina diena un slapjumā sēdēt uz soliņa vairākas stundas nemaz nav vēlme; apkārt sēdošie noteikti smēķēs, runās un visādi citādi traucēs klausīties klasisko mūziku; man riebjas lieli cilvēku pūļi.

Lai gan ar laikapstākļiem paveicās, tomēr uz šovu neaizgāju. Sapratu, ka lielāku gandarījumu par krāsainajām ūdens šaltīm man sniegs klusa pastaiga mežā. Vakarā, kad daudzi gāja uz koncertu, es aizgāju sēņot. Nenožēloju.

 

Ne tā kā reklāmā

Pēc ilgām pārdomām iegādājos Philips Sonicare elektrisko zobu birsti. Vakarā to iemēģināju. Kaut kā nesanāca tik eleganti kā reklāmās. Uz vibrējošās birstes uzliktā zobu pasta aizlidoja pa gaisu, bet, mazgājot zobu iekšpuses, siekalas apšķaidīja visu spoguli. Pēc divu minūšu ilgā moku procesa kaut kā nenoticēju, ka esmu kārtīgi, kā reklāma sola, iztīrījusi visus zobus, tāpēc nolēmu, ka turpmāk vispirms zobus iztīrīšu ar parasto zobu birsti, bet pēc tam – ar elektrisko.


Egoistiskā greizsirdība

Kad vienam bērnam, kaut viņš jau pieaudzis, liekas, ka otrs visu dzīvi tiek mīlēts vairāk. Labi, ka man nebija jāpiedzīvo tādas greizsirdības scēnas un pārmetumi vecākiem, jo ģimenē biju vienīgais bērns.


Mīti vai patiesība

Dēls man pielipināja vīrusu, - sāka sāpēt kakls. Vakar nolēmu pamēģināt, vai tiešām pēc saldējuma ēšanas kļūs labāk. Uz mani tas neiedarbojās. Kakls šorīt sāpēja vēl vairāk.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad tu esi laimīgs? Tad, kad varu darīt to ko vēlos un dzīvot tā kā vēlos.