Slimība vasaras karstumā

Vīruss demonstrēja savu spēku, “lauzdams” kaulus, pārvēršot degunu par ūdens krānu un liekot temperatūrai pārkāpt normas robežas. Ārā silts un saulains laiks, bet man, vīrusa nomocītai, diena jāpavada gultā.


Slimošana turpinās

Neizskatījās, ka vīruss taisītos padoties.


Kad visur saskati ēdamo

Es: “Paskaties, kāds liels un apaļš mēness!”

Meita: “Līdzīgs lavašam.”

 

Nakts darbi

Pirmo reizi redzēju, ka asfalta segumu klāj tumsā. Braucu ap 22.30 gar Dārziņiem.


Kad patīkama lieta kļūst par apgrūtinājumu

Uz laukiem nepatīk braukt viena iemesla dēļ – ceļā jāpavada vairāk kā 3 stundas. Pie tam man jāstūrē, kamēr pārējie mašīnā izklaidējas.


Atpūta no telefona

Laukos vīrs ar meitu un dēlu aizgāja uz ezeru makšķerēt. Pie sevis nodomāju, ka vīrs vienīgais makšķerēs, bet abi jaunieši sēdēs līdzās un bakstīsies telefonā. Nekā. Izrādījās, ka makšķerējuši visi, jo katram bijusi sava makšķere. Pilnīgi neticas, ka piecas stundas tika pavadītas bez telefona. Vai tas vēl mūsdienās ir iespējams?


18. augusts, svētdiena20.08.2019.

Sarūgtinājums

Laukos strādāju un klusībā gaidīju, ka pieaugušie bērni paši iedomāsies pieteikties palīdzēt, bet viņi darba vietā izvēlējās izklaidi ar tehnoloģijām. Skumji. Iekšēji sevi šaustīju, ko audzināšanā esmu palaidusi garām. Varbūt tas tāpēc, ka sevi pārāk daudz biju atdevusi viņiem?


Sāpes

Kad galva dun, nekas vairs neinteresē.

 

Ne vairs upe, bet strauts

Sakarā ar Daugavā pazemināto ūdens līmeni, Ogres upe pavisam izkaltusi.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad tu esi laimīgs? Tad, kad varu darīt to ko vēlos un dzīvot tā kā vēlos.