Sudrabkāzas bez sudraba

25.-ā kāzu jubileja bez salkanas romantikas un bezjēdzīgām dāvanām, toties ar ikgadēju kāzu ceļojumu šajā dienā.

 

Pēdējās kronas masāžai

Pēc vairāk kā 500 nobrauktajiem kilometriem un vismaz 8-ām mašīnā pavadītajām stundām, devāmies uz Belastokas (Polija) lielāko tirdzniecības centru “Auchan”, lai iztērētu atlikušās kronas. Par beidzamajām metāla monētām visi četri uz masāžas krēsliem pa vairākiem lāgiem izmasējām piekusušās muguras.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


24. jūlijs, trešdiena25.07.2019.

Ceļojošie burkāni

Kad pirms astoņām dienām devāmies ceļojumā uz Poliju, iztukšoju visu ledusskapi. Līdz ar citiem ēdamajiem līdzi paņēmu arī kraukšķīgos burkānus (nomizoti un nomazgāti burkāni, kas iepakoti maisiņā). Šodien tos izņēmu no ceļojuma somas un ieliku atpakaļ ledusskapī. Burkāni kopā ar mums astoņās dienās nobrauca 2500 kilometrus.

Ceļojuma uz Poliju sīkāku aprakstu skatīt šeit.


Uz mežu

Lai arī kājas pēc Tatru kalniem nogurušas, sēdos uz riteņa un braucu uz mežu našķoties ar avenēm.

 

Aizmārša

Esmu ļoti pedantiska, taču šoreiz kaut kādā veidā pamanījos vienā no pēdējām divām viesnīcām atstāt savas mājas drēbes. Abām viesnīcām uzrakstīju vēstuli. Tagad gaidu atbildi.


Salīdzinājums

Braucot cauri piejūras ciematiņiem, sākot no Bigauņciema līdz pat Engurei, jutos kā Polijā, kur vienai apdzīvotajai vietai sekoja nākamā. Tikai mašīnu plūsma šeit ir krietni mazāka.


Atpūta

Jutos ļoti nogurusi no visiem pēdējo nedēļu braucieniem. Tik vien kā vēlējos pasēdēt dīvānā un ne par ko svarīgu nedomāt.


Festotāja

Meita atgriezās no “Positivus” festivāla, kur pavadīja divas naktis un esot iztērējusi vairāk kā 100 eiro. Kā viņa atzina – festivāls neesot tās naudas vērts, jo tikpat interesanti būtu, ja ar draugiem paliktu teltīs pa nakti jebkurā citā vietā, kur var klausīties mūziku uz tumbiņām.


Visu dienu pa mājām

Jau otro dienu rakstīju Polijas ceļojuma aprakstu (skatīt šeit). Nogurdinoši.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad tu esi laimīgs? Tad, kad varu darīt to ko vēlos un dzīvot tā kā vēlos.