Papīrdarbi

Abi cilvēciņi gatavoti pēc viena principa. 

 

 


Meitene

21.06.2018.

Meitenes ķermenis veidots no papīra konusa. Ja tiks izmantota piedāvātā piegrieztne, konusu var lietot arī kā svētku cepuri.


Mošķītis

21.06.2018.

Uzzīmē mošķīti. Tā apakšējā daļā veido divus iegriezumus (skat. zīmējumu). Labo un kreiso iegriezuma daļu noloka uz priekšu, iegūstot kājiņas. Vidējo daļu noloka uz aizmuguri, lai mošķītis noturētos stāvus.


Varde

20.06.2018.

Varde palecas, līdzko tai uzspiež ar pirkstu vietā, kas 13. attēlā atzīmēta ar sarkanu krustiņu. Ja izgatavotas divas vardes, var jau sākt domāt par sacensību uzrīkošanu, kura tālāk aizleks.

Lai pēc zīmējumiem būtu labāk izprotama locīšanas gaita, papīra viena puse iekrāsota zaļā krāsā. Kad varde salocīta, kā paradīts 1. – 12. zīmējumā, tai uzzīmē degunu un pielīmē acis.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

 


Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz iekšēja spēka nepieciešams, lai cilvēks, kam smaga slimība, dzīvotu uz pozitīvas nots un jokotos pat par savu iespējamo nāvi?