Spraiga, krāšņa, aizrautīga, tehniski iespaidīga un arī emocionāla (vienu reizi noraudājos) filma. Sižetu sapratīs pat tie, kuri iepriekšējās sešas sērijas nav redzējuši. Tā kā dēls un vīrs ir zvaigžņu karu fani, viņi pēc šīs sērijas noskatīšanās teica, ka filmas gaitā vairākkārtīgi radusies deja vu sajūta, jo sižets līdzinājies 4. sērijai.

 

Filmas nobeigums tāds sasteigts un aprauts pusvārdā, atstājot līdz galam nepateiktu noslēpumu par radniecības saitēm. Tagad skatītājam nāksies neziņā "mocīties" līdz pat 2017. gadam, kad iznāks nākamā sērija.

 

No 5 zirņiem piešķiru

 


Vampīrs Drakula izprecina savu meitu Meivisu cilvēkpuisim. Viņiem piedzimst dēls Denijs. Līdz piecu gadu vecumam nav iespējams noteikt, vai mazulis būs vampīrs, vai cilvēkbērns. Drakula noraizējies, jo nevēlas, lai puisēns būtu parasts cilvēks. Kad tuvojas piecu gadu jubileja, Drakula ar viltu nozog mazdēlu un kopā ar saviem draugiem cenšas to izmācīt par vampīru.

Laba, bet ne izcila multene. Ir gan asprātīgi un pārdomāti sīkumi, gan garlaicīgi momenti.

No 5 zirņiem piešķiru

  


Minioni ir dīvaiņi, kuri pēc izskata līdzinās dzeltenām zāļu kapsuliņām. Viņu galvenais uzdevums kalpot saimniekam, taču vienmēr gadās kāda ķibele, kuras dēļ attiecības ar saimnieku jāpārtrauc. Kad minioni kārtējo reizi palikuši bez saimnieka, viņi ieslīgst ilgstošā depresijā, tāpēc trīs uzņēmīgākie dodas pasaulē jauna saimnieka meklējumos.

Kopumā filmas sižets vienkāršs, šablonisks un bez īpašas jaunrades. Visinteresantākās un smieklīgākās, manuprāt, filmas pirmās 10 minūtes, kurās stāstīts par minionu un viņu saimnieku neveiksmīgajām attiecībām. Mākslinieki īpaši piedomājuši pat pie minionu ģērbšanās stiliem. Pēc cerīgā filmas sākuma sākas žāvu periodi. Radās iespaids, ka filmas turpinājumu veidojusi cita animatoru un producentu grupa. Viss kaut kur iepriekš redzēts un paredzams.

Nepatīk mākslīga filmu sēriju radīšana. Tas jau smaržo pēc lielās naudas peļņas. Nevarēdami izdomāt jaunu “Nejaukais es”, producenti ķērās pie Minioniem. Nedaudz atgādināja “Zvaigžņu karus”, kurus sāka filmēt no 4. sērijas un tikai tad atgriezās pie 1. sērijas.

No 5 zirņiem piešķiru

  


Manuprāt, viens no kvalitatīvākajiem un inteleģentākajiem pēdējo gadu humoršoviem Krievijā. Vairāki priekšnesumi kļuvuši par klasiku un atpazīstami pat pēc konkrētiem citātiem. Visi priekšnesumi atrodami interneta saitē youtube.com.

Laika posmā no 1995. līdz 2007. gadam „Urālu pelmeņi” startēja KBH („Клуб весёлых и находчивых” / „Jautro un atjautīgo klubs”) kā viena no pazīstamākajām komandām. Tās dalībnieki bija Urālu politehniskā institūta studenti.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā