2006 / nr. 26 (36)

Gada nogalē māja piepildās ar piparkūku un egļu smaržu. Namamātei šajās dienās daudzas stundas jāpavada virtuvē - tas piedien svētku rituālam. Ne tikai tagad, bet arī  vēlāk būs vieglāk saplānot ēdienu gatavošanas laiku ar stilīgu virtuves pulksteni.


2006 / nr. 24 (34)

Gaidot Ziemassvētkus, kopā ar bērnu izlasiet pasaku un pie gultas pakariet Sniegbaltītes zābaciņu, lai rūķīši to naktī varētu piepildīt ar dāvanām!


Apmetnis

31.07.2014.

2006 / nr. 21 (31)

Nesen pārlapoju 1964. gada žurnālu “Rīgas modes”. Bērnībā to bieži izmantoju, lai smeltos idejas papīra leļļu tērpiem. Toreiz lelle bija tikusi pie glīta apmetņa. Tā kā šajā sezonā apmetni “atcerējušies” arī slaveni modes mākslinieki, nolēmu bērnībā zīmēto modeli īstenot dzīvē.


Ciemiņu izklaidei

30.07.2014.

2006 / nr. 18 (28)

Pēc vasaras brīvdienām atgriežoties bērnudārzā un skolā, bērniem sākas ciemos aicināšanas bums. Lai viesību sākumā ciemiņi atraisītos, piedāvāsim viņiem kopīgi veicamu darbiņu!


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?