Šokolāde

Ja citi ir atkarīgi no datora, cigaretēm, narkotikas vai alkohola, es esmu atkarīga no šokolādes. Šodien filmā izdzirdēju, ka šokolāde garšo tiem, kam dzīvē nepietiek prieka. Varbūt tā arī ir.


Nelūgtais ciemiņš

Sēdēju viesistabā uz dīvāna ar datoru klēpī. Atvērtajām balkona durvīm priekšā biju aizvilkusi tumšos aizkarus, lai ekrānā nespīdētu saule. Un pēkšņi caur aizkaru apakšu parādījās kaķa galva. Vēl joprojām nesaprotu, kā 1. stāva kaimiņu kaķis tika uz 2. stāva balkona?

 

Pareizrakstības kļūda

Meitai telefonā bija atlikuši pēdējie procenti. Tā kā viņa no Rīgas mājās atgriezās ļoti vēlu, Whatsappā uzjautāju, vai atbraukt pretī uz staciju. Saņēmu īsu atbildi: “Jē”. Tā arī paliku neziņā, vai jē bija domāts jā, vai arī jē bija domāts nē.


Mašīnas remonts

Aizvedu mašīnu uz Rīgas servisu. Labošana ilga no pulksten 9.00 līdz 17.30, un visu šo laiku es nonīku gaidot. Mājās braucu ar sāpošu galvu.


Pantiņš

Sen nebiju meitai nosūtījusi uzmundrinošu pantiņu par kaķēnu Runčuku Punčuku (citi pantiņi šeit). Radās piemērota situācija.

Runčuks Punčuks negrib mosties;

Negrib vairs uz skolu posties.

Gadi 18 jau,

Bet vēl atbildības nav.


Somas pārvērtības

Pirms vairākiem gadiem biju nopirkusi somu ar smalku ziediņu rakstiem, bet nenēsāju, jo tracināja sarkanā dermantīna apdare. Ilgi briedu, līdz beidzot sadūšojos somu izārdīt. Smalko ziediņu materiāls pietika tikai nelielai somai – maciņam.

 

Vīrs mani nofotografēja darba procesā, jo vairākus mēnešus nebija redzējis šujam.

Agrāk tā bija ikdiena.

 

Kad meitai parādīju savu meistarojumu, viņa pajautāja, vai esmu nopirkusi jaunu penāli.


Vīruss (1.)

Sāpēja kakls tā, ka acis asaroja.


Dzīves jēgas meklējumos

Meita uzsāka sarunu par dzīves jēgu un atzina, ka viņai vairs neesot motivācijas kaut ko savas pašattīstības labā darīt. Skumji atzīt, ka manai agrāk tik aktīvajai un erudītajai meitai iestājies lūzuma posms. Varētu pat teikt, ka mazais ledus laikmets.

Lai kaut cik viņu nomierinātu, internetā sameklēju gudras domas par dzīves jēgu. Iepatikās visīsākā atbilde, ka dzīves jēga ir prieks, tāpēc ieteicu iekārtot dienasgrāmatu, kurā viņa atspoguļotu katras dienas mirkli vai notikumu, kas sagādājis prieku.

 

Vīruss (2.)

Sāpēja muskuļi, it kā vakar būtu pārforsējusi ar vingrošanu. Vīruss turpināja uzbrukumu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad tu esi laimīgs? Tad, kad varu darīt to ko vēlos un dzīvot tā kā vēlos.