+180C

Krūmiem raisās mazi pumpuriņi. Dzelteno un violeto krokusu ziedus aplido bišu bariņš. Pa gājēju taciņu šurpu turpu tekalē skudras. Pāri pļavai pārlido dzeltens taurenis. Uz māju jumtiem izmisīgi ķērc kaijas. Drosmīgākie puiši tērpušies vasaras šortos... Nekas neliecina, ka pirms divām dienām rīts tika sagaidīts ar sniega kārtu.

 

Riteņbraukšana

Atklāju riteņbraukšanas sezonu.


Mājās

Visu dienu pavadīju mājās. Tik ļoti negribēju nevienam svešajam rādīties.


Apjausma

Pēc domas, ka mamma bija tikai septiņus gadus vecāka par tagadējo mani, kad devās pelnītā pensijā, apjautu, ka kļūstu veca.


Sapnis

Domājot par meitas nākamo mācību gadu, internetā pētīju RSU studentu viesnīcas un Rīgā īrēta dzīvokļa cenas. Pēc tam iemigu. Sapnī redzēju, ka man Rīgā pieder divi plaši dzīvokļi. Sapnis bija tik skaidrs un patiess, ka uzreiz pēc pamošanās par tiem dzīvokļiem gandrīz noticēju.


Pa lielo

Vienīgā vieta dzīvoklī, kur vecāki nevar piesieties mobilajā telefonā lietotajam saturam, ir tualete. Ne velti vairākas reizes dienā bērni uz ilgāku laiku dodas “pa lielo”.


Karš

Atriebjoties par Sīrijā notikušo ķīmisko ieroču uzbrukumu civiliedzīvotājiem, ASV militāristi uz Sīrijas gaisa spēku bāzi raidīja 59 spārnotās raķetes.

Varam būt laimīgi, ka pāri mūsu galvām nelido uguns bumbas. Bet mēs tik čīkstam par slikto dzīvi.


Izvēles iespējas

Manā bērnībā visa ģimene sēdēja vienā istabā uz dīvāna, skatīdamās vienu un to pašu TV raidījumu. Patika vai nepatika, bet izvēles iespēju nebija. Mūsdienās katrs ar savu tehnoloģiju ielīdis atsevišķā istabā un skatās, ko pats izvēlējies.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad tu esi laimīgs? Tad, kad varu darīt to ko vēlos un dzīvot tā kā vēlos.