Nākamais šoferis

Dēlam pirmā autoskolas diena. Šobrīd teorija tiek izklāstīta attālināti, tāpēc mācības notiek no mājām.

Bieži vien no viņa esmu dzirdēju pārmetumus par manu braukšanas stilu. Redzēs, kā pašam ies.


Diskomforts

Ejot pie ārsta, pirmo reizi uzliku sejas masku. Sajūta, it kā pāri sejai būtu pārvilkusi segu un elpotu bezgaisā.


Varžu koris

Kad bijām izstaigājuši Salaspils Botānisko dārzu, savējiem jautāju, kas paticis visvairāk. Visi kā viens atbildēja: “Varžu koris.”

Botāniskā dārza nostūrī, kur atrodas dīķis, pie ūdensrožu lapām nārstam pulcējās vairāki desmiti zaļās vardes. Tēviņiem kurkstot, kā lieli, balti burbuļi pie mutes uzpūtās ārējie rezonatori. Pilsētā dzīvojot, neko tādu agrāk nav nācies redzēt.

 

Balkona sienas dekors

Pabeidzu balkona sienas dekoru, kam veltīju vairākas dienas. Tagad sarkanā ķieģeļu siena vairs nebūs redzama.

Balkona sienas dekors, kas šūts no mākslīgajiem augiem.


Mīļākās statusā

Pirms braukšanas ar riteni vīram pateicu, ka laulības gredzenu nevilkšu, jo karstumā sapamps pirksts, un gredzens tikai traucēs. Uz to man vīrs atbildēja: “Tad sanāk, ka es būšu precējies vīrietis, kas devies izbraucienā ar savu mīļāko.” Teikšu godīgi, ka man pat iepatikās šī doma - būt mīļākās statusā.

 

Raķete

Skatījos, kā gaisā paceļas SpaceX kosmosa kuģis ar diviem astronautiem. Neapskaužu ne viņus, ne viņu tuviniekus, kas turpmākās nedēļas dzīvos kā uz oglēm.


​​​​​​​29. maijs, piektdiena31.05.2020.

Pēdējā mācību diena

No rīta savā e-pastā saņēmu dēla liecību pdf formātā. Izpalika pēdējā mācību diena ar ziedu pasniegšanu skolotājai un atvadām no klases biedriem.


Pazudušais laulības gredzens

No rīta pamanīju, ka uz pirksta nav laulības gredzens. Parasti šim faktam nepievēršu uzmanību, jo bieži, kad tas traucē, mēdzu noņemt. Ir bijis pat laiks, kad ilgstoši staigāju bez gredzena.

Palūkojos virs spoguļa uz plauktiņa, kur parasti to nolieku. Nebija. Ielūkojos naudas makā, kur to ielieku, ja esmu ārpus mājas. Atkal nekā. Varbūt remontējot meitas dzīvokli to netīšām novilku kopā ar darba cimdu, un tagad tas guļ kādā būvgružu maisā? Ko darīt? Ja nu laulības gredzena pazaudēšana ir slikta zīme…

Kad galīgi sastresojos, gredzena meklēšanā iesaistījās vīrs. Viņš atbīdīja spoguli no sienas, un uz grīdas ar klusu plunkšķi nokrita mans gredzens. Cik atvieglota jutos, ka nebūs jārakājas pa būvgružu maisiem, to meklējot.

 

Darbs atvaļinājuma laikā

Maija vidū piezvanīja no skolas un pateica, ka atvaļinājums sāksies no 1. jūnija. Vakar, izliekot gada vērtējumus, noskaidrojās, ka divi skolēni manā priekšmetā ir nesekmīgi. Tagad sanāk, ka man sava atvaļinājuma laikā jāiet uz skolu, lai abiem slaistiem novadītu vasaras darbus. Esmu nikna uz vadību, kas atvaļinājumu izkārtoja tik ātri, neparedzot divas nedēļas nesekmīgo apmācīšanai.


Vakara pastaiga

Lūkojoties uz Ķeguma HES, pie Daugavas sagaidīju saulrietu.

Tālumā Ķeguma HES.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Katrs darīsim savu darbu un nebāzīsimies ar pārmetumiem citā profesijā, ko nepārzinām.