Mana dienasgrāmata 2020

Neredzamais zvērs

Es: “Šodien tik ļoti slikts noskaņojums. Laikam iekšēji jūtu, ka tuvojas pelēkie mēneši.”

Vīrs: “Zemapziņa ir zvērs, kas barojas no tavām bailēm.”


Neskaidrie jautājumi

Pēc pedagoģiskās sēdes palika vēl daudzi neskaidri jautājumi. Kaut vai šis: “Cik tuvu bērnam es varu pietuvoties? Vai es drīkstēšu, ejot garām viņa solam, darbā pielabot kļūdas?” (piezīme - domāts Covid-19 laiks)


Abpusējā vēlme

Šogad, pēc sešiem mājās pavadītajiem mēnešiem, izteikti jūtams, ka vecāki vēlas, lai bērni beidzot iet uz skolu, un bērni ļoti vēlas iet uz skolu. Arī mūsmājās valda šī abpusējā vēlme. Nu viss grūtums būs uzlikts skolotājiem.


Dizains bērniem

Kāda sakritība – gadā, kad izdevu galda spēli, Latvijas Dizaineru savienība uzrīko konkursu Latvijā radītiem dizaina darbiem, kas veltīti bērniem. Kad tad vēl man tāda laime uzspīdēs? Sagatavoju pieteikumu.


Hobija mantojums

Izskatās, ka meitai būšu nodevusi mantojumā savu hobiju - fotografēšanu. Vakar viņa izturēja pirmo lielo pārbaudi, bildējot kāzas.


Labus meistarus atrast ļoti grūti

Visu sestdienu un svētdienu mocīja aizdomīgums par flīzētāja nereālajiem solījumiem pēc avansa saņemšanas. Sestdien neatnāca strādāt un arī šorīt nebija sazvanāms. Iespējams, ka plostoja. Sazinājos ar firmas vadītāju un izrādās, ka ieteiktais flīzētājs nemaz tajā firmā nestrādāja, bet piehaltūrēja. Tagad īstajiem firmas pārstāvjiem būs jāpielabo viņa sastrādātās kļūdas. Bet kas manus nervus pielabos?


Stundu saraksts

Dēlam Covid -19 aizsardzības pasākumu dēļ skolā klātienē katru dienu notiks tikai 4-as stundas (8.10-12.40). Vai nav jauki, ka 12-tajiem tik pat maz stundu kā pirmīšiem (1. klasēm)?


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko



Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.




pārdomas 

 

Vecāku priekšstati par bērna nākotni bieži vien atšķiras no bērna priekšstatiem par savu nākotni.