Mana dienasgrāmata 2021

Šķērsā aritmētika

Saņēmu algu otrajā skolā. Šogad slodze divreiz lielāka, bet alga divreiz mazāka. Kaut kāda ačgārna tā skolotāju algu aprēķināšanas sistēma.


Diskriminācija

Nevakcinētie iedzīti sprukās. No šīs nedēļas viņiem ļauts apmeklēt tikai pirmās nepieciešamības veikalus. Arī daudzi pakalpojumi liegti.


Pārdomas pēc vizītes pie ģimenes ārstes

Ja veselības apdrošinātājiem nevajadzētu uzrādīt nosūtījumu, tādu institūciju kā ģimenes ārsti, vispār neapmeklētu.


Datorkaites

Jūtos tik salauzta. Beidzot arī es varu pievienoties tam bariņam, kas sūkstas par sāpošām locītavām un stīvu muguru. Vēl tikai dažas dienas, un es paņemšu nedēļu garu atelpu no datora.


Izbadējusies ziņkāre

Pirms divām dienām atvēra visus Lidl veikalus. Šodien vienam braucu garām. Ārpus veikala stāvēja ārprātīgi gara rinda. Gluži kā padomijas laikā pēc desām. Izskatās, ka ziņkāre pārāk izbadējusies.


Klusie telefoni

Valdība nolēma, ka no 11. oktobra līdz 11. janvārim (3 mēnešus) būs ārkārtas situācija (jau trešā).

Tagad skolā ar masku nāksies visu laiku staigāt ne tikai skolēniem, bet arī skolotājiem. Ja iepriekš maskas dēļ es nedzirdēju, ko skolēni man saka, tad tagad skolēni nedzirdēs, ko es viņiem saku. Tiks spēlēti klusie telefoni*.

* Klusie telefoni – spēles dalībnieki sasēdušies viens otram līdzās, bet rindas galā – spēles kapteinis. Spēles kapteinis blakus sēdētājam ātri pasaka kādu garāku vārdu. Blakus sēdētājs vārdu, ko sadzirdējis un sapratis, iečukst ausī nākamajam. Tā tālāk, kamēr visi rindā viens otram iečukstējuši saklausīto vārdu. Pēc tam pēdējais spēles dalībnieks pasaka, kādu vārdu viņš ir saklausījis. Vai tas sakrīt ar spēles kapteiņa pateikto vārdu?


Frontes pirmā līnija

Pagājušā gada 9. oktobra dienasgrāmatā esmu ierakstījusi - “Šodien rekordliels covid-19 slimnieku skaits – 137.”

Savukārt šodien patiešām liels covid-19 slimnieku skaits – 1752. Teikšu atklāti, ka tādā saspringtā laikā, strādājot skolā klātienē, kur vienā ēkā uzturas vairāk kā tūkstotis cilvēku, tu jūties kā tāds kaujas kareivis, kurš dodas pretī naidniekam frontes pirmajā līnijā. Toties Krīzes vadības padome par nepieciešamajiem drošības pasākumiem šodien notika attālināti. Varētu viņus uzaicināt pastrādāt skolā, kur tu gribēdams nespēj ievērot valdībā noteikto distanci.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.