2007 / oktobris / nr. 10

Kad meitai bija četri gadi, viņai ļoti patika spēlēties ar maziem zvēriņiem, ko veikalā pārdeva kā atslēgu piekariņus. Abas kopā izspēlējām dažādas situācijas, taču bija viens sliktums - no klučiem celtās zvēriņu mājas ik pa mirklim juka. Tad meita ieteica, ka mājiņu vajag uzšūt. Uzzīmēju piegrieztni, bet meita no auduma un kartona izgrieza detaļas un sašuva. Lai arī mājiņa sanāca šķība, tā meitai ļoti patika.

Nesen iedomājos, ka nu ir pienācis laiks piecgadīgajam dēlam iemācīties šūt. Tikai kā viņu ieinteresēt? Un tad mēs ar meitu atcerējāmies auduma mājiņu. Nopirku filcu, uzzīmēju piegrieztnes un visi trīs uzšuvām katrs savu mājiņu, izveidojot zvēriņiem ciematu. 


2003 / aprīlis / nr. 4

Reizi gadā olām ir tā laime izrādīt sevi visā krāšņumā un uzrīkot olu modes skati. Arī olas ir noilgojušās pēc pavasara, tāpēc pucējušās ar ziedu, kukainīšu un putnu cepurēm. Cepures šogad olām ir īpašā topā.

 

Kleitiņa un meitiņa

01.08.2014.

2000 / jūlijs / nr. 7

Kā būtu, ja mamma savai mazajai, mīļajai meitiņai uzšūtu jaunu kleitiņu?

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

 Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.