"Ziema"

31.05.2014.

Sanita Nikitenko

„Ziema. 100 radošas idejas”

Apgāds „Zvaigzne ABC”; 2007. gads;

64 lpp.

 

Apraksts

Īsinot garos un tumšos ziemas mēnešu vakarus, grāmatā var sameklēt padomus, kā izgatavot Ziemassvētku kalendāru, apsveikuma kartītes, dāvanu kārbiņas un maisiņus, pirkstu un roku lelles, maskas, eglīšu rotājumus, telpu dekorus. Grāmatā publicētas viegli izmantojamas piegrieztnes.


"Pavasaris"

10.08.2014.

Sanita Nikitenko

„Pavasaris. 100 radošas idejas”

Apgāds „Zvaigzne ABC”; 2008. gads;

64 lpp.

 

Apraksts

Gaidot pavasari ar siltajiem saules stariem, pirmajiem pumpuriem un putnu dziesmām, grāmata rosina izgatavot dekoratīvas stādu kastes, puķpodus un vāzes, Lieldienu rotājumus un spēles, auduma kukaiņus un putnus, kā arī ziedus māmiņai. Grāmatā publicētas viegli izmantojamas piegrieztnes.


"Vasara"

10.08.2014.

Sanita Nikitenko

„Vasara. 100 radošas idejas”

Apgāds „Zvaigzne ABC”; 2008. gads;

64 lpp.

 

Apraksts

Kad vasaras diena gadījusies apmākusies un lietaina, grāmatā var atrast, kā izgatavot dārzeņu cilvēciņus, zemeņu traukus, rotaļlietas un dekorus no jūras veltēm, filcētus dzīvniekus, vēja ķērāju, pītu grīdsegu, batikotas somas, kā arī kāzu dāvanas. Grāmatā publicētas viegli izmantojamas piegrieztnes.


"Rudens"

10.08.2014.

Sanita Nikitenko

„Rudens. 100 radošas idejas”

Apgāds „Zvaigzne ABC”; 2008. gads;

64 lpp.

 

Apraksts

Atpūšoties pēc rudens darbiem dārzā un pastaigām sēņu mežā, laiku var īsināt, izgatavojot Zīļuku un viņa draugus, papīra augļus, dārzeņus un traukus, telpas un logu dekorus, dzimšanas dienas dāvanas, rotaļīgus cimdus, dažādas sēnes, mobilā telefona somiņas, kā arī atstarotājus. Grāmatā publicētas viegli izmantojamas piegrieztnes.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?