2004 / aprīlis / nr. 85

Mazajai dāmītei ļoti patīk pucēties, tāpēc ieprieciniet viņu, uzšujot jaunu tērpu. Lai darinātu žurnālā piedāvātos modeļus, nepieciešamas trīs lietas: pirmkārt - neliela prasme šūt, otkārt - nedaudz auduma, treškārt – apmēram trīs vai četras brīvas stundas.


Bērnu bikses

02.08.2014.

2004 / marts / nr. 84

Kamēr vēl biezās drēbes nav sagūlušās skapja plauktos, jau laikus izcilājiet visu garo ziemu nostāvējušās pavasarī un vasarā velkamās bērna drēbītes. Ja atklāsiet, ka pagājušā gada bikses bērnam ir kļuvušas par mazu, nesteidzieties uz veikalu, bet dažu stundu laikā no mājās esošajiem audumiem uzšujiet jaunas bikses.

 

2004 / februāris / nr. 83

Katram apģērbam ir sava vieta: mētelis karājas gaitenī uz pakaramā, kleitas, krekli un bikses – skapī. Bet kur lai liek naktsdrēbes? Tās mūžīgi mētājas pa gultu.

Lai turpmākos rītus nenāktos vākt bērna izmētātās naktsdrēbes, tām jāuzšuj soma - Naktstauriņš, ko var pakārt pie gultas. Somā vietas pietiks ne tikai naktsdrēbēm, bet arī mīļākajai vakara grāmatiņai un guļammantiņai. Kad soma būs apnikusi, to var pārveidot par spilvenu.


Šallveste

02.08.2014.

2004 / janvāris / nr. 82

Janvāra aukstuma stindzinošā elpa spraucas cauri mazākajai apģērba vīlītei. Pat karsti kūpošā tēja nespēj aizdzīt vēsuma sajūtu. Tā vien gribas ietīties lielā šallē, lai justos kā siltā kūniņā. Taču šalle traucē darboties, tā slīd no pleciem un ik pēc mirkļa jāpiekārto. Varbūt šalli pārveidot par vesti? Tā varētu iegūt divus labumus – siltumu un ērtumu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?