2006 / nr. 5 (15)

Nemulsīsim, izlasot virsrakstā vārdu “mētelis”. Ja kaut reizi ar šujmašīnu ir mēģināts nošūt taisnu vīli un tas izdevies gluži ciešami, tad arī šis viegli un ātri uzmeistarojamais mētelis būs pa spēkam. Galvenais - tikt skaidrībā ar piegrieztni. Viss pārējais, čakli strādājot, var tapt gatavs dienas laikā.

 

2006 / nr. 4 (14)

Ja apnikušas adītas cepures, un veikala piedāvājums šķiet vienveidīgs, uzšujam cepuri pašas! Šādu platmali nevarēsim atrast nevienā veikalā!


Auduma grāmatiņa ar pārsteigumiem

29.07.2014.

2006 / nr. 3 (13)

Grāmatu veikali ir pilni ar jaukām grāmatiņām pašiem mazākajiem. Taču varam būt droši, ka pašgatavota grāmatiņa no auduma, ar kuru var gan spēlēties, gan kopā iet gulēt, būs visjaukākā.

 

Šī grāmatiņa ir kā pasaka. Katrā lappusē slēpjas pašu izdomāts pārsteigums savam bērniņam.


Čučumašīna

29.07.2014.

2006 / nr. 2 (12)

Manam dēlam, tāpat kā citiem maziem puišeļiem, patīk spēlēties ar mašīnām. Viņš ar tām labprāt pat ietu gulēt, taču piesardzības nolūkos mēs to neļaujam. Meitai radās ideja – uz brāļa jubileju no auduma uzšūt gultā ņemamu Čučumašīnu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?