Kā nomest 5 kg?

Cenšos katru dienu izbraukt ar riteni vai nostaigāt kādu lielāku loku. Ēdu viennozīmīgi mazāk nekā aukstajos mēnešos, taču svara izmaiņas nejūtu.


Pārblīvētā Rīga

Nezinu, vai tas tāpēc, ka sen nebiju braukusi pa Rīgu, vai arī tāpēc, ka vakar beidzās ārkārtas situācija, bet šodien Rīga šķita pārblīvēta ar braucējiem. Lietus gāza, un visi kaut kur stresaini traucās.

 

Nepabeigtības sajūta

Kaut arī apzinos, ka vērtējumam nepiešķiru lielu nozīmi, tomēr iekšēji kaut kas mani visu dienu urdīja attiecībā par maģistra darba vizuālo pusi. Īsti neapmierināja ar tintes printeri izdrukāto materiālu kvalitāte. Arī Stila grāmatas koncepcija pēkšņi sāka likties pliekana un garlaicīga. Varbūt tās ir pirmsaizstāvēšanas drudža pirmās vēstis?

Vīrs teica, ka tas tāpēc, ka esmu perfekcioniste, kas vienmēr visu grib uz 100%, bet, ja neizdodas, tad sāk sevi šaustīt.


Beigu sākums

Šodien beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtas situācija. Sapratu, ka šie trīs mēneši manu ikdienas dzīvi nav sevišķi izmainījuši, kā tiek klāstīts medijos, ka pēc Covid-19 nekas vairs nebūs tā kā agrāk.


Tukšā diena

Bezjēdzīgi pavadīta diena maģistra darba gaisotnē. Labi, ka ārā līņāja.

 

Ēdelīgā pīle

Jau vairākas dienas gar daudzdzīvokļu mājām pastaigājas kāda bezbailīga pīle. Skaļi pēkšķ un skatās uz augšu, vai kāds viņu netaisās pabarot. Tā “ubagodama” un par sevi skaļi ziņodama, viņa pāri pagalmam tipina no mājas uz māju.


Ledus krusa

Vairākām pagalmā stāvošajām automašīnām skanēja signalizācijas sirēnas, jo ledus gabaliņi kapāja visu pēc kārtas, kas gadījās ceļā.

Krusas graudi, kas pa atvērtajām balkona durvīm iekrita istabā.


Apņemšanās

Nevēlos palaist garām vasaru. Centīšos izbaudīt, cik vien var, jo, kad dzīve pusmūžā, tu nezini, cik tādu vasaru tev vēl ir atlicis.

 

Piepūšamais gulbis

Meita nopirka ūdens matraci – gulbi. Piepūta to un nolika balkonā vēdināties. Gulbis ir tik liels, ka aizņem pusi mūsu balkona. Vai arī otrādāk – balkons ir tik mazs, ka tajā pat piepūšamais gulbis šķiet milzīgi liels.


6. jūnijs, sestdiena07.06.2020.

Auto sapņi

Izskatās, ka auto teorētiskie kursi (bijušas 3 nodarbības) dēlu pamatīgi ietekmējuši, jo pa miegam, ar roku žestikulējot, kādam skaļā balsī mēģināja iestāstīt, ka pie sarkanā nedrīkst braukt. Kad šorīt viņam atstāstīju, dēls smējās, jo neko neatcerējās.

 

Ilgie gadi un neziņa

Meita sabēdājās, jo lielākā daļa bijušo klases biedru šovasar ieguva bakalaura grādu, bet viņai medicīnā vēl trīs gadi priekšā. Un nav teikts, ka pēc sešiem nomācītiem gadiem, rezidentūrā būs iedalīta budžeta vieta uz viņai vēlamo specialitāti.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Katrs darīsim savu darbu un nebāzīsimies ar pārmetumiem citā profesijā, ko nepārzinām.