Galda spēles reklamēšana

Sagatavoju savas galda spēles komplektu kā paraugu, ko izlikt veikalā, lai bērni var iemēģināt.


14. maijs, ceturtdiena15.05.2020.

Vīrusi

Atradu dēla bērnības zīmējumu, kurā viņš attēloja gripas vīrusus. Tagad tiem varētu pievienot arī trešo draugu - Covid-19.


Iestīvinātā frizūra

Pēc remonta darbiem putekļi matus iestīvināja gluži kā matu laka.


12. maijs, otrdiena12.05.2020.

Arī darbs var relaksēt

Iegāju azartā, laužot no sienas vecās flīzes. Sapratu, ka arī tā var relaksēties.


Bezčeku pakalpojumi

Visu nakti nevarēju aizmigt. Domas kavējās pie applūdušā meita dzīvokļa, jo augšējā stāva kaimiņš ne vakar, ne šodien nevēra vaļā durvis (kas vainīgs, tas bailīgs). Ūdeni viņa dzīvoklī nogrieza un vainu atklāja tikai šodien ap pulksten 19 vakarā. Tas nozīmē, ka mūsu dzīvoklis tika pludināts vairāk kā 24 stundas.

Mājas vecākā pateica, ka santehniķa izsaukšana būs jāsedz man ar kaimiņu uz pusēm (kur tas dzirdēts, ka cietušajam jāmaksā), jo biedrība (dzīvokļu īpašnieku biedrība) to nesedzot. Prasīju santehniķim čeku, bet viņš strādājot bez tā. Zvanīju mājas elektriķim, lai apskatās divas elektrības kārbas sienā, jo plūdi skāruši arī tās. Viņš arī strādājot bez čekiem. Vai šajā valstī kāds pakalpojums vispār tiek veikts, nomaksājot nodokļus? Santehniķi, elektriķi, auto mehāniķi, frizieri u.c. dzīvo zili zaļi bez čeku izsniegšanas, tāpēc medicīnai un izglītībai naudas nepietiek.


Kaimiņa nolaidība

Labi, ka nebijām meitas dzīvoklī sākuši kapitālo remontu. Šodien pamanīju, ka augšējais kaimiņš mūs appludinājis (jau otro reizi gada laikā). Uz sienas, kur noplēstas tapetes, apmetums līdzinājās šķidriem dubļiem.

Siena, ko nopludināja augšējais kaimiņš.


9. maijs, sestdiena11.05.2020.

Mācības

Pilnībā nodevos diplomdarba praktiskajai daļai. Gandrīz pabeidzu planšetes (kopā septiņas). Atlicis vēl nedaudz piestrādāt pie animācijas filmiņas.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Katrs darīsim savu darbu un nebāzīsimies ar pārmetumiem citā profesijā, ko nepārzinām.