6. maijs, trešdiena

07.05.2020.

Miglas lukturu triks

Aizvedu mašīnu uz tehnisko apkopi. Pie vienas reizes meistaram palūdzu, lai apskatās, kas notiek ar priekšējiem miglas lukturiem, kad tie ieslēgti kombinācijā ar tālajām gaismām. Pārbaudot pie garāžas, miglas lukturis nedega vienā mašīnas pusē, bet atbraucot uz servisu, - jau abās pusēs. Meistars pasmaidīja un teica, ka parādīs man triku. Kas to būtu domājis? Kad stūri pagriež pa labi, iedegas labais miglas lukturis, bet, kad pagriež pa kreisi, - kreisais miglas lukturis. Un es visu laiku brīnījos, kā esmu izgājusi CSDD tehnisko apskati ar vienu nedegošu miglas lukturi.


7. maijs, ceturtdiena

08.05.2020.

Pārslodze

No lielās slodzes pie datora, jau vairākas nedēļas sāp labās rokas locītava.


8. maijs, piektdiena

08.05.2020.

Pavasaris pilnbriedā

Braucot ar riteni, acis priecēja dzeltenie pieneņu lauki, bet nāsis tvēra saldo ievu smaržu. Ja cilvēku dzīve koronavīrusa dēļ daļēji paralizēta, tad daba šo pandēmiju neizjūt. Tā rit savu gaitu kā ierasts.

Pieneņu lauks.

 

 

Jaunvārds

9. klases skolnieks atsūtīja mājas darbu vizuālajā mākslā ar nosaukumu “Latviešu glezniece”.


9. maijs, sestdiena

11.05.2020.

Mācības

Pilnībā nodevos diplomdarba praktiskajai daļai. Gandrīz pabeidzu planšetes (kopā septiņas). Atlicis vēl nedaudz piestrādāt pie animācijas filmiņas.


10. maijs, svētdiena

11.05.2020.

Kaimiņa nolaidība

Labi, ka nebijām meitas dzīvoklī sākuši kapitālo remontu. Šodien pamanīju, ka augšējais kaimiņš mūs appludinājis (jau otro reizi gada laikā). Uz sienas, kur noplēstas tapetes, apmetums līdzinājās šķidriem dubļiem.

Siena, ko nopludināja augšējais kaimiņš.


11. maijs, pirmdiena

11.05.2020.

Bezčeku pakalpojumi

Visu nakti nevarēju aizmigt. Domas kavējās pie applūdušā meita dzīvokļa, jo augšējā stāva kaimiņš ne vakar, ne šodien nevēra vaļā durvis (kas vainīgs, tas bailīgs). Ūdeni viņa dzīvoklī nogrieza un vainu atklāja tikai šodien ap pulksten 19 vakarā. Tas nozīmē, ka mūsu dzīvoklis tika pludināts vairāk kā 24 stundas.

Mājas vecākā pateica, ka santehniķa izsaukšana būs jāsedz man ar kaimiņu uz pusēm (kur tas dzirdēts, ka cietušajam jāmaksā), jo biedrība (dzīvokļu īpašnieku biedrība) to nesedzot. Prasīju santehniķim čeku, bet viņš strādājot bez tā. Zvanīju mājas elektriķim, lai apskatās divas elektrības kārbas sienā, jo plūdi skāruši arī tās. Viņš arī strādājot bez čekiem. Vai šajā valstī kāds pakalpojums vispār tiek veikts, nomaksājot nodokļus? Santehniķi, elektriķi, auto mehāniķi, frizieri u.c. dzīvo zili zaļi bez čeku izsniegšanas, tāpēc medicīnai un izglītībai naudas nepietiek.


12. maijs, otrdiena

12.05.2020.

Arī darbs var relaksēt

Iegāju azartā, laužot no sienas vecās flīzes. Sapratu, ka arī tā var relaksēties.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Katrs darīsim savu darbu un nebāzīsimies ar pārmetumiem citā profesijā, ko nepārzinām.