Mana dienasgrāmata 2023

Santehnikas sūce

Bez ķibelēm neiztikt.


Trešais gudrinieks

Rīta pusē vedu meitu uz Dzirciema ielas Stomatoloģisko klīniku, lai izrautu nu jau trešo gudrības zobu. Tas bija izaudzis tik varens, ka pēdējās dienās atļāvās izrādīt sāpīgu pārākumu pār citiem zobiem.

Izmantoju iespēju atkal kā mamma parūpēties par savu nu jau lielo bērnu.

 

Otrais pedagogs

Vīrs izbaudīja pedagoga “vieglo” darbu. Piecas stundas pavadīja, sastādot IT kursu tematisko plānu 21-ai nodarbībai. Vēl jau pēc tam būs jāsacer viss, kas tiks stāstīts.


Vai tas ir kara signāls?

Vīram darbā vajadzēja parakstīties, ka kara situācijas gadījumā viņš netiks mobilizēts, jo skaitās kritiskais IT personāls. Arī izbraukt no valsts nedrīkstēs.


25. janvāris, trešdiena

28.01.2023.

Pēcdarba darbs

Viss vakars pagāja, konstruējot, griežot un līmējot dažādus ģeometriskos objektus zīmēšanas stundām.


Eksāmens

Meitai atkal neizdevās nokārtot autoskolas eksāmenu. Kārtējo reizi iegāza paralēlā parkošanās vai arī autoskolas “ēdelība”.


Kad kādam nepatīc

Domāju, ka tikai jaunībā raksturīgi izjust klaju nepatiku pret sevi no vienaudžu puses. Tomēr intuīcija sūta signālus, ka vienai no kolēģēm es nesimpatizēju. Kaut kas to nodod – vai nu balss intonācija, vai arī augstprātība un nevērīgums teiktajā.

 

Ko no tā ieguva skolēni?

Viss skolas kolektīvs ciemojāmies vienā no Rīgas prestižajām skolām. Skatījos, kā tiek novadīta vizuālās mākslas stunda 7-ajai klasei. Strādāts tika, vadoties pēc Skola 2030 materiāliem. Raksturojot redzēto, teiktu, ka stunda no skatītāju viedokļa bija raita, daudzveidīga (tēmas atkārtojums, grupu darbs, skolēnu viedokļu uzklausīšana, filmiņas skatīšanās) un ļoti interesanta. Tikai man radās jautājums, ko no tā visa raituma un daudzveidīguma pēc šīs stundas ieguva skolēni? Vai tā būs paliekoša vērtība?


Tumsas iespaidā

Kārtējo reizi sevi šaustīju par to, ka neko dzīvē neesmu sasniegusi un par to, ka neredzu turpmākās dzīves mērķi. Ko darīt, kad jūti, ka tev pasaulei nav vairs ko teikt?


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Kad esi pieaudzis, tev pašam jāmāk tikt galā ar uztraukumu, bailēm, neziņu un sāpēm. Būs reizes, kad neviens tev neturēs roku un nečukstēs ausī nomierinošus vārdus.