Mana dienasgrāmata 2023

29. janvāris, svētdiena

29.01.2023.

Kinītī

Visi četri aizbraucām uz t/c Akropole kinīti, lai baudītu 3D filmu “Avatars: Ūdensceļš” (vērtējums šeit). Sen nebiju ēdusi kinīša popkornus. Biju piemirsusi, ka miziņas mēdz ieķerties kaklā.


Ziema - pavasaris

Uzvilku gaiši zilu džemperi un ziliraibas bikses, cerot, ka ar zilganajiem debess toņiem pietuvošos pavasarim. Viena skolniece pateica, ka šodien es izskatos pēc ziemas, bet es tik ļoti vēlējos līdzināties pavasarim.


Meitas dzīvokļa iekārtojums beidzot tuvojas finišam

Visu savu brīvdienu no rīta līdz pat vēlam vakaram pavadīju meitas dzīvoklī. Rīta pusē galdnieki atveda pasūtītās virtuves mēbeles, bet vakarpusē abi ar vīru savedām kārtībā elektrības lietas, kā arī pielikām izlietni un santehnikas caurules. Izlocījos ne pa jokam, mēģinot iedabūt savas augšējās ekstremitātes kopā ar darbarīkiem skapītī starp izlietni un iekarināto boileri.


Dēlam sonogrāfiskais izmeklējums

Kad tavs bērns atrodas ārsta kabinetā uz izmeklēšanu, bet tu aiz durvīm, laiks stiepjas gumijas garumā, un tavi nervi sasprindzināti līdz maksimumam.


Nemiers

Visu dienu mocīja nemiers. Gaidījām vakardienas dēla sonogrāfiskajam izmeklējumam solīto ārsta slēdzienu. Nesaņēmām.


Patīkamais jautājums

12-tās klases puisis man pajautāja: “Vai skolā ir kāds skolēns, kuram jūs nepatiktu?”

Pie sevis pasmaidīju.

 

Satraukums turpinās

Beidzot saņēmām ārsta slēdzienu. Dēlam vēl nāksies veikt datortomogrāfiju. Neziņa rada bailes no visļaunākā.


Staigāšana šurpu turpu

Mašīnu bija paņēmis dēls, tāpēc uz meitas dzīvokli abi ar vīru gājām kājām. Izrādījās, ka bijām nopirkuši nepiemērota izmēra santehnikas caurules, tāpēc nācās no meitas dzīvokļa mērot atpakaļceļu līdz būvmateriālu veikalam, bet pēc tam atgriezāmies savās mājās. Pēc dažām stundām atkal gājām uz meitas dzīvokli. Tā šurpu turpu staigājot, kopā pa dienu pievarējām 10 kilometrus.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Bērni veido interesantāku un pilnvērtīgāku pieaugušo dzīvi.