Oktobris 2004

Kādā rudenīgā dienā, kad stiprs vējš rotaļājās ar jūras viļņiem, manā tīklā, gluži kā pasakā, bija iepinusies zelta zivtiņa. Kad palaidu to vaļā, zivtiņa pateicās un ielūdza paciemoties savā zemūdens valstībā...

Kā patīkamas atmiņas par šo piedzīvojumu, es glabāju zelta zivtiņas dāvanas. Tagad tās ir manas ūdens valstības – vannas istabas – skaistākā rota.


Lapkritis

15.06.2014.

Oktobris 2004

Vēl tikai dažas nedēļas, un koki atvadīsies no savas lapu rotas. Ja vēlaties lapkriti paildzināt, ienesiet to istabā.


Papīra trauki

15.06.2014.

Septembris 2004

Ja mājās sakrājusies paprāva sen izlasītu avīžu kaudze, tas nozīmē, ka pienācis īstais laiks avīzes lietderīgi izmantot un no tām izgatavot dekoratīvus traukus.

Lai pa rakstāmgaldu nemētātos zīmuļi un dažādi sīkumi, tos var salikt pašdarinātos traukos. Šādos traukos vietu atradīs arī mīļāko dzēšgumiju kolekcija, matusprādzes un pat māmiņas rotaslietas. 


Vasaras elpa

15.06.2014.

Augusts 2004

Droši vien katrs kaut reizi ir kaltējis ziedus, liekot tos starp grāmatas lapām. Un aukstajos mēnešos, gluži kā atmiņu albumu šķirstot, grāmata ar sausajiem ziediem atgādinājusi par silto un piedzīvojumiem bagāto vasaru… Ļaujiet fantāzijai vaļu un ar presētajiem ziediem rotājiet ne tikai apsveikuma kartītes, bet arī kādu interjera detaļu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?