1. maijs, piektdiena02.05.2020.

Tīrības diena

Starptautisko strādnieku dienu nosvinēju darba gaisotnē, jo virtuvē uzrīkoju ģenerālo tīrīšanu.


Mājas lapas rekordi

Aprīļa mēnesī manu mājas lapu apmeklēja 18 045 lietotāji. Diez, vai Gemius šogad aprīlī kā katru gadu būs veicis blogu mērījumu topu, vai arī pandēmijas dēļ būs aizgājis pagrīdē?


Lietussargu aleja

Ogre saposusies svētkiem, rotājot galveno ielu ar sarkani baltiem lietussargiem. Pēdējo gadu laikā savu dzimto pilsētu iemīlu arvien vairāk.

Ogres centrs.

 

 

Pielipusī cena

Lai izsargātos no koronavīrusa, ieejot veikalā uzvilku polietilēna cimdu. Liekot izvēlēto zemeņu kastīti iepirkumu somā, pie cimda pielipa cenas līmlapiņa tā, ka vairs nevarēju dabūt nost. Tā arī visu veikalu izstaigāju, preces ņemot ar cimdu, pie kura pielipusi zemeņu cena. Pie kases kopā ar zemeņu kastīti kasierei pasniedzu arī savu cimdu.


Īrnieku “dāvanas”

Daudziem grūtības sagādā aiz sevis savākt atstātos mēslus.

Māte nolēma satīrīt pagrabu, ko gandrīz 20 gadus izmantoja īrnieki. Apmēram simts stikla burkas un vairākas automašīnu riepas nācās aizgādāt uz atkritumu šķirošanas punktu.


Attālinātā mācību procesa grūtības

Attālinātās mācīšanās laikā katra darba izpildei piešķiru divas nedēļas. Apmēram 40% skolēnu uzdoto darbu izpilda laicīgi. Pārējos 60% man jāskubina ar atgādinājumiem, piezīmēm, vēstulēm un nv ielikšanu žurnālā. Tas pat vairāk nogurdina nekā laiks, ko pavadu labojot darbus un rakstot komentārus.

Pēc piecām mācīšanās nedēļām vēl ir 9 skolēni (no apmēram 340), kas vispār nav iesaistījušies vizuālās mākslas mācību procesā. Lielākajai daļai no tiem vecāki nav atvēruši manas sūtītās vēstules. Un tā ir pilsētas skola. Valsts ģimnāzija.


Palīdzības atteikums

Tu saproti, ka pienācis laiks, kad lielajam bērnam nav vairs nepieciešama tava palīdzība. Piedāvāju palīdzību meitas dzīvokļa veco tapešu, griestu krāsas un grīdas seguma nodīrāšanā, bet saņēmu kurvīti.


Seriāls iztēlē

Nemēdzu skatīties salkanos sieviešu seriālus, taču šodien, lasot grāmatu (vērtējums šeit), savā iztēlē izbaudīju ziepju operu par zudušās atmiņas atgriešanos pēc 24-iem gadiem un pagātnes notikumu pakāpenisku atcerēšanos.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Katrs darīsim savu darbu un nebāzīsimies ar pārmetumiem citā profesijā, ko nepārzinām.