Pavasaris pilnbriedā

Braucot ar riteni, acis priecēja dzeltenie pieneņu lauki, bet nāsis tvēra saldo ievu smaržu. Ja cilvēku dzīve koronavīrusa dēļ daļēji paralizēta, tad daba šo pandēmiju neizjūt. Tā rit savu gaitu kā ierasts.

Pieneņu lauks.

 

 

Jaunvārds

9. klases skolnieks atsūtīja mājas darbu vizuālajā mākslā ar nosaukumu “Latviešu glezniece”.


Pārslodze

No lielās slodzes pie datora, jau vairākas nedēļas sāp labās rokas locītava.


Miglas lukturu triks

Aizvedu mašīnu uz tehnisko apkopi. Pie vienas reizes meistaram palūdzu, lai apskatās, kas notiek ar priekšējiem miglas lukturiem, kad tie ieslēgti kombinācijā ar tālajām gaismām. Pārbaudot pie garāžas, miglas lukturis nedega vienā mašīnas pusē, bet atbraucot uz servisu, - jau abās pusēs. Meistars pasmaidīja un teica, ka parādīs man triku. Kas to būtu domājis? Kad stūri pagriež pa labi, iedegas labais miglas lukturis, bet, kad pagriež pa kreisi, - kreisais miglas lukturis. Un es visu laiku brīnījos, kā esmu izgājusi CSDD tehnisko apskati ar vienu nedegošu miglas lukturi.


5. maijs, otrdiena07.05.2020.

Kas vieniem lieks, tas otriem noderīgs

Labi, ka ir iespēja ar interneta palīdzību atbrīvoties no nevajadzīgām lietām.


4. maijs, pirmdiena05.05.2020.

Lielā jubileja

Pirms 30 gadiem šajā dienā, tāpat kā visi Latvijas iedzīvotāji, nervozēju par balsojuma rezultātu. Mēs citreiz ikdienas steigā pat nenovērtējam, cik laimīgi esam. Jo brīvi.


Saskarsme

Meita manā uztverē ir kā roze ar asiem dzeloņiem. Kad pieskaros, tā mani sāpīgi skrāpē. Vienmēr tādos brīžos iekšēji pārdzīvoju, - kurā vecumā tie viņai uzauguši, un vai es pati kā māte pie to rašanās esmu vainīga.


2. maijs, sestdiena03.05.2020.

Bizbizmārīšu uzlidojums

Nomainīju balkona grīdsedziņas pret jaunām. Žēl, ka tādas nebija, kad bērni mazotnē balkonā rotaļājās.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Katrs darīsim savu darbu un nebāzīsimies ar pārmetumiem citā profesijā, ko nepārzinām.