Mana dienasgrāmata 2023

17. septembris, svētdiena

17.09.2023.

Uz sālsmaizi

Meita jau vairāk kā gadu dzīvo izremontētajā dzīvoklī, kur pirms 30 gadiem mitinājās mana mamma un tēvs. Beidzot vecākus aizvedu izrādīt, kā abi ar vīru esam izremontējuši dzīvokli, jo man radās sajūta, ka vecāki vēl īsti netic, ka spēsim veikt dārza un tajā esošās ķieģeļu mājiņas pārbūvi. Redzētais viņus pārsteidza, jo saprata, ka kapitālais remonts – kaut arī pašu spēkiem – veikts kvalitatīvi, un dzīvoklis izskatās moderns.


Jaunais projekts

Pēc darba braucu ar vīru uz dārzu, lai pamazām sāktu izjaukt vairāk kā 40 gadus veco stikla siltumnīcu.


Kāpēc izdomāti spoguļi?

Kad neskatos spogulī, sajūta, ka nav vēl 40. Kad ieskatos spogulī, redzams krunkainais vecums. Man ļoti grūti sevi tādu pieņemt.


Labie vārdi un atmiņas

Visvērtīgākā dāvana skolotājiem no skolēniem - labie vārdi kā “Paldies par interesanto stundu”, “ Man ļoti patika jūsu stunda” vai arī “Lai jums jauka diena”.

Visvērtīgākā dāvana skolotājiem no absolventiem - gan labie vārdi, gan cauri gadiem saglabātās patīkamās atmiņas.


Pokera spēle

Dēls pamatīgi vīlās, jo saprata, ka intelekts attiecībā pret naudu spēj būt arī bezspēcīgs.

 

Zaļais koridors

Pirms diviem mēnešiem tā šķita parasta pumpa, taču šodien dermatoloģe izaugumu uz tēva pieres saistīja ar vēzi. Nu arī mūsu ģimenē ienācis zaļais koridors.


Satraukuma domas

Visu dienu pa galvu maldās domas par tēvu. Vai viņš spēs izturēt operāciju?


Darba sestdiena

No rīta līdz pat vēlai naktij gatavoju materiālus nākamās nedēļas stundām. Labi, ka ārā līņāja, citādi nožēlotu, ka brīvdienu nākas iztērēt skolai. Pie tam par baltu velti, jo par gatavošanos stundām skolotājiem nemaksā.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?