Aprīlis 2004

Kad Lieldienu olas apēstas, no krāsainajiem čaumalu gabaliņiem var veidot lieliskas mozaīkas.


Jubilāra goda vieta

11.06.2014.

Marts 2004

Vai atceraties, cik aizrautīgi un nepacietīgi bērnībā gaidījāt savu dzimšanas dienu? Rotājāt istabu, izdomājāt interesantas spēles, sapņojāt par dāvanām ...  Un kā ir tagad? Vai šī diena joprojām ir īpaša un brīnumu pilna? Lai par to pārliecinātos, apsēdieties karaļa tronī, uzlieciet galvā kroni un sāciet vadīt svinīgo ceremoniju.


Februāris 2004

Naktī noticis brīnums - uzziedējis Mīlestības koks. Tikai reizi gadā – 14. februārī – to rotā mazas sirsniņas. Tas ir laiks, kad kokā iekaram mīlestības vēstulītes, viens otru apdāvinām ar sirsniņām un bučiņām.

Jebkuram patīkami saņemt dāvanas, it sevišķi, ja tās gatavojis pats dāvinātājs. Tikai dažas minūtes, un pašu rokām darināta sirsniņa iepriecinās mīļu draugu Mīlestības dienā.


Loga rota

11.06.2014.

Janvāris 2004

Logs neslēpj dabas pārvērtības un ziemas pelēkumu ienes arī mūsu istabā. Lai kliedētu šo drūmo noskaņu, kļūsti par mākslinieku un padari košāku skatu uz ārpasauli.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?