Uzdevums: Uz papīra lapas izpludina tušu. Radoši izpaužoties, aizpilda tukšos laukumus.

 

 Skolēnu darbi:

 Vecums: 1.-12. klase (paraugus zīmējuši 10. klases skolēni)

 Darba ilgums: 3-5 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 formāta papīra lapa, melnā tuša, ota, kokteiļa salmiņš, avīze galda noklāšanai, grafīta zīmulis, dzēšgumija, melna pildspalva vai flomāsterveida pildspalva, krāsu materiāls pēc izvēles (krāsu zīmuļi, flomāsteri, krāsainās pildspalvas, zelta un sudraba pildspalvas).


Apavu paliktņi

20.09.2022.

Tēma: ROKDARBI Idejas mājoklim un dārzam

IKEA nopirku divus apavu paliktņus. Pārrēķinājos, jo mūsu gaitenī tie īsti nederēja. Nācās izdomāt citu pielietojumu. Abus uzliku uz palodzes zem puķu podiem.


Tā nu sanāca, ka mājās nācās vest karstu gludekli. Kā to novietot, lai nesabojātu mašīnas salonu? Iesēdināju sev blakus pasažiera sēdeklī, piesprādzējot ar jostu.


Vārda piespraudes

03.09.2022.

Tēma: SVĒTKI Patīkami pārsteigumi

Šogad uzņēmos klases audzinātājas pienākumus 10-tajai klasei. Nolēmu, ka 1. septembrī katram uzdāvināšu vārda piespraudi. To novērtēs ne tikai klases biedri, bet arī priekšmetu skolotāji, jo pirmajās septembra nedēļās tādā veidā viņiem būs vieglāk iegaumēt jauno skolēnu vārdus.

Piespraudes biju ielikusi dāvanu maisiņā. Vilku laukā pa vienai un saucu skolēnus vārdā. Katrs iznāca klases priekšā, pastāstīja par saviem hobijiem un interesēm. Par to saņēma gan vārda piespraudi, gan šokolādes konfekti. Tā mēs pirmo reizi sapazināmies.

Izveidoju vārda piespraudi arī sev – klases audzinātājai.

Līga Saulīte manā klasē nemācās.

Tas ir izdomāts skolnieces vārds un uzvārds, lai būtu kā fotogrāfijas paraugs.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik ilgi mēs sevī spējam nest aizvainojumu? Aizvainojumu uz pašiem tuvākajiem.